КалендарКонференція

Сучасні проблеми виборчого права і методологія його викладання у вищих навчальних закладах України

Сучасні проблеми виборчого права і методологія його викладання у вищих навчальних закладах України
22
червня
22.06.2017 / 10:00
м. Київ
Організатори заходу: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут виборчого права, Офіс Ради Європи в Україні

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Інститут виборчого права спільно з Офісом Ради Європи в Україні запрошують взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Сучасні проблеми виборчого права і методологія його викладання у вищих навчальних закладах України”, яка відбудеться 22-23червня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в місті Києві.

Мета конференції – формування засад єдиної доктрини вітчизняного виборчого права на основі   виборчих стандартів держав-членів Ради Європи та розробка на цій основі спільних підходів до викладання виборчого права з орієнтацією на модельну типову програму курсу.

Взяти участь у конференції, присвяченій обговоренню актуальних проблем виборчого права України, міжнародних стандартів у галузі виборів, методології викладання виборчого права у вищих навчальних закладах України та багатьох інших питань,що стосуються сучасного стану і перспектив розвитку національного виборчого права пропонується усім, для кого не байдужі зазначені проблеми.

Для участі в науковому заході запрошуються викладачі, що читають виборче право, завідуючі кафедр, де викладають навчальні дисципліни з виборчого права, фахівці в галузі вітчизняної та зарубіжної виборчої практики, представники органів державної влади, асистенти-стажисти, здобувачі, аспіранти, ад’юнкти, докторанти. За результатами проведення конференції буде виданий збірник наукових праць учасників цього заходу. 

Пропонуються такі тематичні панелі  конференції:

  • Становлення засад виборчого права України;

  • Європейський виборчий доробок та його викладання у європейських університетах;

  • Методологія викладання виборчого права у вищих навчальних закладах України. 


Робочі мови конференції: українська,  англійська.

Для участі в конференції необхідно не пізніше 5 червня  2017року (включно) надіслати до оргкомітету конференції електронною поштою заявку на участь та тези доповіді обсягом до 5 сторінок.

Аспіранти та здобувачі наукового ступеня подають тези з рецензією наукового керівника або з випискою про рекомендацію кафедри.

Контактні телефони оргкомітету:

1. (044) 235-43-27  (Марцеляк Олег)

2. (099) 01-63-181 (Марченко Микола)

E-mail: shevchuk_const@ukr.net

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Правопорядок і парамілітарні формування donum auctoris Правопорядок і парамілітарні формування
Правопорядок є однією з надскладних і надважливих категорій, які характеризують власне право і його буття
Чому мій вибір – Вища рада правосуддя: суддя апеляційного суду Полтавської області Андрій Рябішин Феміда Чому мій вибір – Вища рада правосуддя: суддя апеляційного суду Полтавської області Андрій Рябішин
Можливість прийняти активну участь у вдосконаленні системи захисту незалежності судової системи України так ...
Трагедія однієї сім'ї Справа Трагедія однієї сім'ї
Кожна судова справа – це історія, історія окремих людей або й цілих сімей, історія про кохання та зраду, історія ...
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
ЗАХОДИ
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика