Перейти до основного змісту
Українське Право
Головна Практика Прокурорська практика Наркотиками торгували поліцейські

Наркотиками торгували поліцейські

· 04:05
Наркотиками торгували поліцейські

Прокуратура Донецької області спільно з Донецьким управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрили двох працівників Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, які у складі організованої групи спільно з 5 мешканцями м. Маріуполя займались збутом особливо небезпечного наркотичного засобу – макової соломи, а також вимагали та одержали у якості неправомірної вигоди грошові кошти у розмірі 13 500 грн від місцевого мешканця за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за придбання прекурсору.

26 грудня 2018 року двом згаданим правоохоронцям повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Прес-служба прокуратури Донецької області повідомила: до суду подано клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

На причетність до зазначених та аналогічних злочинів, скоєних на території міста, перевіряють у тому числі і інших працівників Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області.

Довідково: максимальна санкція статті - позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Поділитись: