Неправомірно відчужили державну будівлю на 4 млн

До одного з товариств краю з позовною заявою про визнання за державою в особі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України права власності на нерухоме майно вартістю понад 4 млн грн звернулась прокуратура Закарпатської області в інтересах держави в особі Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.
У ході вивчення стану дотримання вимог законодавства з питань приватизації державного майна прокуратурою Закарпатської області встановлено факт безоплатного та у неправомірний спосіб вибуття з власності держави нерухомого майна (будівлі) вартістю понад 4 млн грн у м. Виноградів.
Спірне майно, підкреслює Марина Безега, прес-секретар прокуратури Закарпатської області, неправомірно перейшло у власність одного з товариств краю. Прокуратура області через суд вимагає визнати за державою право власності на незаконно відчужене нерухоме майно.



