ВиданняМіжнародні видання

Науково-теоретичного журналу "Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс")

22.01.2019 / 10:24
596
+A
-a

Науково-теоретичного журналу "Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс")

Триває набір статей для публікації в першому (лютневому) номері науково-теоретичного журналу "Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс") за 2019 рік.

Статті приймаються до 29 січня і будуть надруковані до 28 лютого 2019 року.

"Європейський політико-правовий дискурс" – Чеський науковий журнал, запрошує до співпраці у рамках публікації наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих вчених (аспірантів, здобувачів), які спеціалізуються в різних галузях юриспруденції, політології та соціології.

Журнал входить до наукометричних баз даних  Index Copernicus (Імпакт-фактор – 80,50) та International Scientific Indexing (Імпакт-фактор – 0,849).

З текстом журналу та повним архівом попередніх випусків можна ознайомитись на нашому сайті.

Терміни закінчення прийняття статей до відповідних номерів журналу -- орієнтовні. У зв'язку із великою кількістю статей у редакційному портфелі редколегія може довільно змінювати ці терміни.

Терміни виходу номерів журналу із друку -- до кінця кожного парного місяця -- незмінні.

Статті приймаються українською, чеською, польською, англійською, німецькою, французькою мовами.

Перевага надається статтям, написаним іноземною мовою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в статтях, які подаються до журналу обов'язково мають бути враховані наступні вимоги:

- прізвище та ім'я автора, назва статті, анотація (обсягом 700-900 знаків) та ключові слова подаються двома мовами: мовою статті та англійською мовою;

- посилання на джерела та літературу робляться посторінково (за допомогою «автоматичних посилань») та подаються мовою оригіналів, тобто не перекладаються та не транслітеруються;

- звичайний список літератури наприкінці статті не подається, але водночас – наприкінці статті додатково розміщується список цитованої та використаної у статтілі тератури в «латинізованому» вигляді: в ньому всі кириличні назви перекладаються та додатково транслітеруються латиницею.

Детальні умови публікації в журналі "Evropský politický a právní diskurz" та вимоги до статей містяться на сайті журналу.

Наукова стаття, опублікована в "Evropskýpolitický a právnídiskurz", вважається публікацією в професійному виданні зарубіжної держави згідно п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України "Про публікацію результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів  доктора і кандидата наук" № 1112 від 17 жовтня 2012 р.

Редакційна політика журналу:

 Європейський політико-правовий дискурс - міжнародний журнал, присвячений міжнародному праву, національному праву європейських країн, політичній науці, міжнародним відносинам. До публікації в журналі приймаються статті високої якості, які представляють важливий інноваційний, теоретичний, концептуальний, методологічний та емпіричний внесок у відповідних галузях науки. Журнал використовує систему анонімного рецензування з метою верифікації наукової якості статей.

Журнал особливо зацікавлений в міждисциплінарних дослідженнях в області права та політичної науки. Вітаються також будь-які дослідження, які стосуються політико-правових проблем різних національних і міжнародних інститутів.

Редколегія приймає для публікації оригінальні матеріали і не розглядає можливості публікації раніше надрукованих матеріалів.

Контактна інформація:

 Поштова адреса головного офісу: BEROSTAV DRUŽSTVO, Vlastislavova 562/15, 140 00, Praha 4 - Nusle

 Офіційний сайт: eppd13.cz 

E-mail:

admedit@eppd13.cz

ediskurs@gmail.com

eppd13@gmail.com

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право і совість donum auctoris Право і совість
Ми часто звертаємося до совісті, як до вищого внутрішнього закону буття. Очевидно, що моральне обґрунтування права ...
Про жарт, який набув ознак шахрайства, і дещо про судову практику Справа Про жарт, який набув ознак шахрайства, і дещо про судову практику
Вдалі жарти – показник здорового духу людини, великий запас позитиву і ставлення до щоденних проблем. А ще гумор – ...
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
ЗАХОДИ
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика