НовиниУкраїна

Кабмін затвердив порядок визначення радників з приватизації державних об'єктів групи Г

05.12.2016 / 12:49
1559
+A
-a

Кабмін затвердив порядок визначення радників з приватизації державних об'єктів групи Г

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок залучення та визначення радників з підготовки до приватизації та продажу об’єктів державної власності групи Г. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 878.

Так, основними завданнями радників є:

збір інформації та проведення аналізу економічних, технічних та фінансових показників діяльності підприємства;

забезпечення приведення основних показників бухгалтерської звітності підприємства у відповідність із стандартами бухгалтерського обліку;

забезпечення проведення аудиту;

визначення інвестиційної привабливості підприємства та можливих шляхів її підвищення, шляхів реструктуризації кредиторської заборгованості, рекомендацій щодо встановлення основних цін і тарифів на продукцію та послуги, маркетингової політики, інших заходів;

забезпечення проведення незалежної оцінки з метою визначення вартості пакетів акцій та подання звіту про оцінку майна для затвердження державним органом приватизації;

підготовка документації про підприємство згідно з вимогами законодавства про захист економічної конкуренції;

здійснення заходів щодо пошуку потенційного інвестора.

Оплата послуг радників здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та/або міжнародних організацій.

Радників обирає конкурсна комісія у складі п’яти осіб, до якої входять представники Фонду державного майна України, Мінекономрозвитку та Мінфіну, за наявності не менш як двох претендентів. Мінекономрозвитку та Мінфін у десятиденний строк з моменту одержання запиту Фонду щодо утворення конкурсної комісії делегують до складу конкурсної комісії своїх представників.

Засідання конкурсної комісії є правоможним за умови участі в ньому не менш як двох третин складу членів комісії.

Претенденти подають Фонду таку конкурсну документацію: заяву про участь у конкурсі за встановленою Фондом формою; підтвердні документи; конкурсну пропозицію; істотні умови для включення до договору про надання послуг радника.

Конкурсна документація подається не пізніше ніж за три календарних дні до дати проведення конкурсу.

Конкурс проводиться двома етапами. На першому етапі конкурсна комісія відкриває конверти з підтвердними документами, аналізує їх, приймає рішення про допущення (недопущення) претендентів до участі у другому етапі конкурсу та інформує  претендентів про результати розгляду їх підтвердних документів.

У разі порушення встановлених цим Порядком вимог щодо оформлення підтвердних документів, подання їх не в повному обсязі або несвоєчасного подання претендент до участі в другому етапі конкурсу не допускається. Конкурсні пропозиції зазначених претендентів не розглядаються та повертаються після підписання протоколу засідання конкурсної комісії.

Під час другого етапу конкурсна комісія у присутності учасників конкурсу: розпечатує конверти учасників конкурсу з конкурсною пропозицією; визначає: відповідність конкурсної пропозиції вимогам, установленим пунктом 16 цього Порядку; відповідність запропонованих строків підготовки об’єкта приватизації до продажу обмеженням, установленим конкурсною комісією; кращу конкурсну пропозицію претендентів шляхом обчислення балів за критеріями, визначеними пунктом 5 цього Порядку і обирає переможця конкурсу.

Конкурсна комісія також визначає учасника конкурсу, який посів друге місце за кількістю балів, з яким може бути укладено договір про надання послуг радника у разі неукладення такого договору з переможцем конкурсу або його відмови від виконання робіт за договором.

Інформація про результати конкурсу публікується в газеті “Відомості приватизації” та розміщується на офіційному веб-сайті Фонду не пізніше трьох робочих днів з дня прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про визначення радника.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Неминучість ери правосуддя в Україні donum auctoris Неминучість ери правосуддя в Україні
Утворений у процесі розгорнутої Судової реформи Верховний Суд діє. Хтось називає найвищий судовий орган в Україні н...
Про жарт, який набув ознак шахрайства, і дещо про судову практику Справа Про жарт, який набув ознак шахрайства, і дещо про судову практику
Вдалі жарти – показник здорового духу людини, великий запас позитиву і ставлення до щоденних проблем. А ще гумор – ...
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13
13.04.2019 14:00:00 - Писанкарство
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26
26.04.2019 09:30:00 - Legal Medical Forum
27 28
29 30 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
13.04.2019 14:00:00 - Писанкарство
26.04.2019 09:30:00 - Legal Medical Forum
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика