Відкрити фірму в Польщі
НовиниУкраїна

Під час підготовки суддів місцевих загальних судів апробують нові тренінги

19.03.2018 / 18:03
302
+A
-a

Під час підготовки суддів місцевих загальних судів апробують нові тренінги

У Києві Національна школа суддів України розпочала підготовку суддів місцевих загальних судів, яка триватиме до 23 березня. Про це йдеться на сайті НШСУ.

Тематика підготовки суддів формувалась із урахуванням потреб суддів на підставі затверджених стандартизованих програм підготовки всіх категорій слухачів.

У межах підготовки передбачено проведення тренінгу «Особливості розгляду справ про відшкодування шкоди» (модератор – заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів), суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Галина Юровська) та апробацію тренінгів «Врегулювання спорів за участі судді» (модератор – начальник відділу підготовки викладачів (тренерів) – радник, суддя Верховного Суду України у відставці, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Ольга Шаповалова) та «Особливості розгляду справ про адміністративні порушення митних правил» (модератор – викладач відділу підготовки викладачів (тренерів), суддя Апеляційного суду Запорізької області у відставці, кандидат юридичних наук Ольга Булейко).

Програмою підготовки передбачено спілкування суддів із провідними правниками України, які забезпечать зворотний зв’язок під час інтерактивних лекцій. Виконувач обов’язків Голови Верховного Суду України, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Василь Гуменюк зосередить увагу на важливому питанні щодо застосування цивільного законодавства при розгляді земельних спорів. Викладач обговорить практику розгляду судами спорів, що виникають із земельних правовідносин.

Провідний науковий співробітник відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів, кандидат психологічних наук Андрій Маслюк обговорить із суддями питання щодо психологічної адаптації до професії судді та запобігання розвитку професійного вигорання.

Суддя Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді Наталія Марчук зосередить увагу на підготовчому провадженні та його ролі в забезпеченні ефективного і якісного розгляду кримінальної справи, а також розкриє проблемні питання судового розгляду кримінального провадження в суді першої інстанції.

Начальник відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України, кандидат психологічних наук Ганна Савченко проведе із суддями психологічне тестування для виявлення особистісних особливостей кожного судді. На основі результатів психологічного тестування викладач надасть висновки щодо вивченого питання.

Головний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради правосуддя Національної школи суддів України, доцент, кандидат юридичних наук Наталія Ахтирська обговорить із суддями питання щодо запобігання та виявлення корупційних правопорушень, моніторингу способу життя та особливості декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру. Викладач зосередить увагу на міжнародному співробітництві під час кримінального провадження, екстрадиції та міжнародній правовій допомозі при проведенні процесуальних дій.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Чи можуть бути в Україні ефективними  антикорупційні органи? donum auctoris Чи можуть бути в Україні ефективними антикорупційні органи?
Ефективність будь-якого державного інституту, у тому числі правоохоронних органів, полягає у досягненні мети, яка...
Про нововведення у кримінальному процесуальному законодавстві - на круглому столі в Івано-Франківську суддя Верховного Суду Надія Стефанів Феміда Про нововведення у кримінальному процесуальному законодавстві - на круглому столі в Івано-Франківську суддя Верховного Суду Надія Стефанів
14 квітня в Івано-Франківську пройшов круглий стіл, під час якого проаналізовано основні зміни до Кримінального п...
Як опинитись на лаві підсудного за допис в соціальній мережі? Справа Як опинитись на лаві підсудного за допис в соціальній мережі?
Петро був одним із тих багатьох студентів київських вишів, які жалкували, що приїхали «підкорювати столицю» не на...
Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
20.04.2018 09:00:00 - Legal Medical Forum
21 22
23 24 25 26 27
27.04.2018 09:30:00 - Право&Бізнес
28 29
30 1 2 3 4 5 6
ЗАХОДИ
20.04.2018 09:00:00 - Legal Medical Forum
27.04.2018 09:30:00 - Право&Бізнес
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика