Проект Трудового кодексу: основні новації
Проект Трудового кодексу: основні новації
12.11.2015 / 08:59
2433
+A
-a

Проект Трудового кодексу: основні новації

Новий Трудовий кодекс - очікувана подія, тому що досі Україна працює за Кодексом законів про працю 1971 року, який об’єктивно не відображає сучасні економічні процеси і реалії правового регулювання трудових відносин. Сучасні принципи формування та функціонування ринку праці вже не вписуються в норми КЗпП.

Тому завдяки вимогам Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму для України процес прийняття нового Трудового кодексу пришвидшився. 5 листопада Верховна Рада прийняла у першому читання його проект.

Які ж зміни готує нам нове трудове законодавство:

Укладення письмових трудових договорів з усіма працівниками

Роботодавці зобов’язані будуть укладати письмові трудові договори з усіма працівниками. Письмові трудові договори - це зміна на користь працівників. Працівники будуть краще інформовані про свої права та обов'язки, а також права та обов'язки роботодавця щодо них. Усі роботодавці матимуть один рік з моменту набрання чинності Трудовим кодексом на укладення з усіма працівниками письмових трудових договорів.

Скасування трудових контрактів

Проект не передбачає такого поняття, як трудові контракти. Згідно з КЗпП трудові контракти дозволяється укладати з окремими категоріями працівників, в тому числі з керівниками. Трудові контракти укладаються на конкретний термін і можуть містити додаткові підстави для звільнення. У проекті відмовилися від трудових контрактів, з моменту набрання чинності Трудовим кодексом всі трудові контракти будуть вважатися терміновими трудовими договорами.

Збір інформації про попередню роботу працівника при прийомі на роботу

Роботодавці матимуть право збирати інформацію про попередню роботу працівника при прийомі такого працівника на роботу. Для цього роботодавцю необхідно отримати письмовий дозвіл працівника на збір такої інформації. При цьому відмова в наданні письмового дозволу не може вважатися підставою для відмови в прийомі на роботу.

Призупинення та припинення трудових обов’язків

Проект Трудового кодексу дозволяє тимчасово звільнити працівника від виконання його трудових обов'язків у таких випадків, як, наприклад, виконання державних або громадських обов'язків, на час законного страйку або на час відсторонення від роботи. Прописано і можливість припинити трудові відносини з працівником внаслідок непередбачених обставин. До таких причин відносять, зокрема, військові дії, катастрофи, стихійні лиха, епідемії тощо. Згідно з проектом роботодавець повинен припинити трудові відносини з неповнолітнім працівником.

Підстави для звільнення працівника

Причиною для звільнення працівника може стати розголошення державної, комерційної таємниці чи іншої інформації з обмеженим доступом, грубе порушення техніки безпеки, недостатня кваліфікація. Наразі у КЗпП зазначено, зокрема, звільнення за пияцтво, прогули та крадіжку.

Контроль за виконанням працівниками трудових обов'язків

Роботодавець зможе застосовувати технічні засоби для контролю за виконанням працівниками своїх трудових обов'язків. Застосування таких технічних засобів (відео- й аудіоспостереження, GPS-відстеження) дозволено за умови повідомлення про це працівників.

Тривалість робочого дня та понаднормова праця

Трудовий тиждень не перевищуватиме 40 робочих годин, а при шкідливих умовах виробництва - 36 годин. При письмовій згоді співробітника кількість годин може бути збільшено до 44. У цьому випадку за кожну годину понаднормової роботи співробітнику будуть платити в три рази більше. Зараз понаднормовий тариф в два рази вище звичайного. При необхідності працювати з 22:00 до 6:00 оплата робочого часу зросте на 30% (зараз - на 20%). Упродовж робочого дня працівникам надаватиметься перерва для відпочинку і харчування тривалістю не більше двох годин і не менше тридцяти хвилин, яка не включатиметься до тривалості робочого часу. Також працівник матиме право на короткі перерви протягом дня.

Збільшення щорічної відпустки

Тривалість щорічної основної оплачуваної відпустки збільшується з 24-х до 28-ми календарних днів.

Нові види організації робочого часу

Проект передбачає такі нові види режиму робочого часу, як поділ робочого дня на частини, самостійне планування працівниками свого робочого часу, гнучкий графік роботи тощо. При цьому роботодавець не зобов'язаний вести облік робочого часу для працівників, які самостійно планують свій робочий час. Вводиться можливість роботи вдома. Тобто відпрацьований час фіксується, але основним критерієм при таких умовах стане якісне виконання роботи у встановлені терміни.

Дисциплінарні стягнення

До переліку дисциплінарних стягнень, крім догани та звільнення, включається попередження. Крім того, термін застосування дисциплінарного стягнення не обмежуться, як у КЗпП.

Збільшення строку позовної давності

Згідно з проектом строк позовної давності за трудовими спорами продовжується з 3-х місяців до 1-го року.

Терміни повідомлення про скорочення та виплата компенсації при скороченні

Проект передбачає, що для суб'єктів малого підприємництва строк повідомлення про скорочення становитиме один місяць. Інші роботодавці можуть скоротити термін повідомлення за умови виплати працівнику місячної заробітної плати. Розмір вихідної допомоги при скороченні залежатиме від тривалості роботи працівника у цього роботодавця. Якщо термін роботи становить до 5 років, розмір вихідної допомоги дорівнюватиме місячній заробітній платі, якщо термін роботи до 10 років - 2-місячній зарплаті, а якщо перевищує 10 років - 3-місячній зарплаті.

Зменшення ролі профспілок

У проекті є норми, які передбачають зменшення ролі профспілок у прийнятті роботодавцем рішень, що стосуються трудових відносин з працівниками. Так, в окремих випадках передбачено лише повідомлення профспілки про деякі рішення (наприклад, залучення працівників до надурочних робіт), тоді як КЗпП зобов'язує роботодавця отримувати дозвіл профспілки.

Наразі проект Трудового кодексу готується до другого читання, термін цієї підготовки був скорочений народними депутатами до 3-х тижнів. До того ж у проекті відсутня антидискримінаційна норма щодо заборони обмеження права на працю за ознакою сексуальної орієнтації, на якій так наполягає Європейська комісія. Тому очевидно, що до другого читання проект міститиме дещо змінені положення. 

КОМЕНТАРІ 0 + Додати коментар

Повернення до списку

Черкес Марко Юхимович
Черкес Марко Юхимович
28.03.2017

(1930 – 2010)
кандидат юридичних наук, професор

ЧИТАТИ ДАЛІ
Бару Мирон Йосипович
Бару Мирон Йосипович
20.03.2017

(1907 - 1998)
професор, доктор юридичних наук, лауреат Державної премії УРСР, заслужений працівник...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Бажанов Марко Ігорович
Бажанов Марко Ігорович
02.03.2017

(1922 - 2001)
вчений-правознавець, доктор юридичних наук, заслужений професор Національної...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Грошевий Юрій Михайлович
Грошевий Юрій Михайлович
10.02.2017

(1931 - 2013)
відомий український вчений, доктор юридичних наук, професор, академік і віце-президент...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Мартиненко Петро Федорович
Мартиненко Петро Федорович
23.01.2017

(1936 - 2013)
відомий український правознавець, заслужений юрист України, професор, суддя Конституційного...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Недбайло Петро Омелянович
Недбайло Петро Омелянович
04.11.2016

(1907-1974)
український правознавець, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АН УРСР, заслужений...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сокуренко Володимир Гаврилович
Сокуренко Володимир Гаврилович
16.09.2016

(1921-1994)
Український правознавець, доктор юридичних наук, професор

ЧИТАТИ ДАЛІ
Лопушанський Федір Андрійович
Лопушанський Федір Андрійович
25.08.2016

(1920 –2001)
Відомий вчений у галузі кримінології, кримінального права і процесу, заслужений діяч науки...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тарановський Федір Васильович
Тарановський Федір Васильович
27.05.2016

(1875 - 1936)
Правознавець, історик і теоретик права, доктор державного права

ЧИТАТИ ДАЛІ
Юзьков Леонід Петрович
Юзьков Леонід Петрович
04.03.2016

(1938 - 1995)
доктор юридичних наук, професор, керівник робочої групи по підготовці проекту Конституції...

ЧИТАТИ ДАЛІ
Календар подій
Квітень 2017

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
ЗАХОДИ
  1. Що найбільш негативно впливає на рівень довіри до суду в Україні?