Юридичний супровід бізнесу
НовиниУкраїна

Призначено тимчасових керівників апаратів нових місцевих судів

22.06.2018 / 09:36
1411
+A
-a

Призначено тимчасових керівників апаратів нових місцевих судів

Державна судова адміністрація України прийняла рішення про призначення тимчасово виконуючих обов’язків керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів. Про це інформує прес-служба ДСА.

Вони зареєструють новоутворені суди як юридичні особи, забезпечать необхідні дії для належного початку їх роботи та представництва таких судів як органів державної влади у відносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами. 

Так, тимчасово виконуючими обов’язки керівників апаратів новоутворюваних місцевих господарських судів призначені:

Вінницького окружного господарського суду – Миколюк Марина Георгіївна

Волинського окружного господарського суду – Коритнюк Олег Олександрович

Дніпропетровського окружного господарського суду – Гануляк Олександр Анатолійович

Донецького окружного господарського суду – Ніценко–Івашура Оксана Анатоліївна

Закарпатського окружного господарського суду – Хамник Марина Миколаївна

Запорізького окружного господарського суду – Вознесенська Олена Іванівна

Житомирського окружного господарського суду – Дєдух Олена Мартиянівна

Івано-Франківського окружного господарського суду – Кучер Назар Михайлович

Київського окружного господарського суду – Кармазін Андрій Ігорович

Окружного господарського суду міста Києва – Кривенко Ольга Миколаївна

Кіровоградського окружного господарського суду – Ніколаєнко Тетяна Юріївна

Луганського окружного господарського суду – Орлова Тетяна Олексіївна

Львівського окружного господарського суду – Качур Юрій Ігорович

Миколаївського окружного господарського суду – Заболотна Ірина Володимирівна

Одеського окружного господарського суду – Вінцевська Олена Олегівна

Полтавського окружного господарського суду – Кундій Любов Петрівна

Рівненського окружного господарського суду – Бабич Іван Васильович

Сумського окружного господарського суду – Кулібаба Ольга Володимирівна

Тернопільського окружного господарського суду – Крушельницький Володимир Зеновійович

Харківського окружного господарського суду – Поляков Олександр Володимирович

Херсонського окружного господарського суду – Бабіжаєв Костянтин Вікторович

Хмельницького окружного господарського суду – Комарніцький Віталій Вікторович

Черкаського окружного господарського суду – Жицька Ганна Миколаївна

Чернівецького окружного господарського суду – Пилип’як Марія Олегівна

Чернігівського окружного господарського суду – Полагенько Галина Володимирівна

Кримського окружного господарського суду – Бормотова Ольга Анатоліївна

Окружного господарського суду міста Севастополя – Вишневський Михайло Валентинович

Тимчасово виконуючими обов’язки керівників апаратів новоутворюваних місцевих загальних судів призначені:

Автономна Республіка Крим

Сімферопольського окружного суду – Собчук Моніка Олександрівна

Окружного суду міста Севастополя – Бевзюк Оксана Георгіївна

Армянського окружного суду – Курдіновська Каріна Сергіївна

Джанкойського окружного суду – Акімова Ірина Анатоліївна

Євпаторійського окружного суду – Курнявцева Катерина Сергіївна

Керченського окружного суду – Приходько Ольга Олександрівна

Роздольненського окружного суду – Колихаєва Анна Сергіївна

Феодосійського окружного суду – Біла Наталя Іванівна

Ялтинського окружного суду – Кравченко Алла Олексіївна

Вінницька область

Бершадського окружного суду – Лемець Сергій Петрович

Вінницького окружного суду – Гудемчук Неля Йосипівна

Гайсинського окружного суду – Цимбал Ніна Василівна

Жмеринського окружного суду – Насоненко Тетяна Андріївна

Іллінецького окружного суду – Павлюк Леся Іванівна

Козятинського окружного суду – Дудар Анатолій Андрійович

Крижопільського окружного суду – Колодій Ігор Володимирович

Могилів-Подільського окружного суду – Ярема Власта Миколаївна

Немирівського окружного суду – Клюєв Олександр Олександрович

Хмільницького окружного суду – Власюк Михайло Іванович

Шаргородського окружного суду – Бородавка Світлана Василівна

Ямпільського окружного суду – Катрук Сергій Володимирович

Волинська область

Луцького окружного суду – Тимощук Наталія Михайлівна

Ковельського окружного суду – Зикова Марина Валеріївна

Володимир-Волинського окружного суду – Штик Лідія Петрівна

Нововолинського окружного суду – Ліпейко Наталія Василівна

Ківерцівського окружного суду – Сімінська Ірина Вікторівна

Камінь-Каширського окружного суду – Яцюра Ігор Богданович

Любомльського окружного суду – Лецюк Наталія Миколаїівна

Маневицького окружного суду – Артишук–Березюк Лариса Дмитрівна

Горохівського окружного суду – Семенченко Ірина Миколаївна

Дніпропетровська область

Першого окружного суду міста Дніпра – Неклеса Олександр Вікторович

Другого окружного суду міста Дніпра – Виноградов Андрій Сергійович

Третього окружного суду міста Дніпра – Ткаченко Лілія Михайлівна

Четвертого окружного суду міста Дніпра – Філімонова Марія Валеріївна

П'ятого окружного суду міста Дніпра – Книш Олена Вікторівна

Окружного суду міста Кам'янського – Олефір Ганна Валеріївна

Першого окружного суду міста Кривого Рогу – Стрельцова Яна Миколаївна

Другого окружного суду міста Кривого Рогу – Мірошниченко Ярослав Валерійович

Третього окружного суду міста Кривого Рогу – Глушаниця Дмитро Іванович

Четвертого окружного суду міста Кривого Рогу – Малиновська Наталія Василівна

Новомосковського окружного суду – Кравченко Анна Євгенівна

Васильківського окружного суду – Савченко Надія Петрівна

Верхньодніпровського окружного суду – Чуприна Олена Анатоліївна

Нікопольського окружного суду – Казанок Юлія Василівна

Павлоградського окружного суду – Макаревич Світлана Вікторівна

Петриківського окружного суду – Дроздова Юлія Олександрівна

Петропавлівського окружного суду – Василенко Ольга Миколаївна

П'ятихатського окружного суду – Давидов Сергій Васильович

Синельниківського окружного суду – Волошина Олена Володимирівна

Донецька область

Бахмутського окружного суду – Таранова Наталя Юріївна

Окружного суду міста Краматорська – Литвиненко Ольга Володимирівна

Бойківського окружного суду – Паніна Надія Василівна

Волноваського окружного суду – Авраменко Артем Миколайович

Добропільського окружного суду – Ставицька Ольга Вікторівна

Єнакіївського окружного суду – Рогівець Павло Олесандрович

Костянтинівського окружного суду – Діріна Олена Анатоліївна

Мар'їнського окружного суду – Андрєєв Едуард Валерійович

Покровського окружного суду – Лейбіна Інна Олександрівна

Слов'янського окружного суду – Троценко Ірина Олександрівна

Харцизького окружного суду – Мотулевська Марина Миколаївна

Шахтарського окружного суду – Торішній Ігор Сергійович

Першого окружного суду міста Донецька – Мусієнко Юрій Олександрович

Другого окружного суду міста Донецька – Жмарьов Платон Богданович

Третього окружного суду міста Донецька – Заборська Ганна Вꞌячеславівна

Першого окружного суду міста Маріуполя – Рабуха Наталя Євгенівна

Другого окружного суду міста Маріуполя – Федорченко Ірина Олександрівна

Макіївського окружного суду – Кочин Євгеній Олександрович

Окружного суду міста Горлівки – Писаренко Євген Михайлович

Житомирська область

Окружного суду міста Житомира – Сокульська Олена Василівна

Бердичівського окружного суду – Постемська Анжела Йосипівна

Житомирського окружного суду – Мосійчук Ніна Василівна

Коростенського окружного суду – Мороз Ольга Володимирівна

Малинського окружного суду – Калашник Інна Вікторівна

Коростишівського окружного суду – Шлапак Наталія Вікторівна

Новоград-Волинського окружного суду – Панасюк Сергій Володимирович

Овруцького окружного суду – Ващенко Людмила Петрівна

Олевського окружного суду – Редько Юлія Михайлівна

Попільнянського окружного суду – Черномаз Володимир Григорович

Черняхівського окружного суду – Супруненко Олена Леонідівна

Чуднівського окружного суду – Лозінська Оксана Володимирівна

Закарпатська область

Берегівського окружного суду – Міллер Юдіта Еденівна

Міжгірського окружного суду – Іваницька Людмила Іллічна

Мукачівського окружного суду – Продан Михайло Михайлович

Перечинського окружного суду – Ярема Владислав Васильович

Тячівського окружного суду – Ляшко Михайло Михайлович

Хустського окружного суду – Веждел Андрій Андрійович

Ужгородського окружного суду – Сочка Еріка Стефанівна

Запорізька область

Першого окружного суду міста Запоріжжя – Лазоренко Юлія Миколаївна

Другого окружного суду міста Запоріжжя – Ломейко Оксана Петрівна

Третього окружного суду міста Запоріжжя – Зеленюк Юлія Сергіївна

Четвертого окружного суду міста Запоріжжя – Височина Ірина Володимирівна

Бердянського окружного суду – Безух Марина Олександрівна

Василівського окружного суду – Козарик Надія Анатоліївна

Вільнянського окружного суду – Швець Ольга Валеріївна

Енергодарського окружного суду – Ребйонок Марина Валентинівна

Мелітопольського окружного суду – Белінська Анжела Юріївна

Оріхівського окружного суду – Федоренко Олена Вікторівна

Пологівського окружного суду – Заверуха Олена Валеріївна

Приморського окружного суду – Кавун Світлана Миколаївна

Токмацького окружного суду – Москвіна Юлія Сергіївна

Івано-Франківська область

Окружного суду міста Івано-Франківська – Оліяр Володимир Іванович

Калуського окружного суду – Костів Світлана Степанівна

Коломийського окружного суду – Ваташко Оксана Ярославівна

Галицького окружного суду – Коробчук Лілія Миколаївна

Городенківського окружного суду – Кривко Оксана Володимирівна

Долинського окружного суду – Пасічник Микола Миколайович

Косівського окружного суду – Мельничук Іванна Степанівна

Надвірнянського окружного суду – Пинчук Дмитро Ярославович

Тлумацького окружного суду – Грабовецька Леся Аркадіївна

Київська область

Вишгородського окружного суду – Смілянець Альона Вікторівна

Броварського окружного суду – Овдієнко Любов Петрівна

Бориспільського окружного суду – Семешко Тетяна Іванівна

Переяслав-Хмельницького окружного суду – Рибіна Вікторія Петрівна

Обухівського окружного суду – Личак Олена Леонідівна

Кагарлицького окружного суду – Комлик Ніна Олександрівна

Таращанського окружного суду – Самченко Оксана Валеріївна

Сквирського окружного суду – Яремко Наталія Василівна

Білоцерківського окружного суду – Мазуренко Ольга Василівна

Васильківського окружного суду – Семенець Олена Олексіївна

Києво-Святошинського окружного суду – Дідур Максим Олександрович

Ірпінського окружного суду – Огнєва Жанна Петрівна

Яготинського окружного суду – Селедцова Валентина Іванівна

Фастівського окружного суду – Петраш Юрій Володимирович

Кіровоградська область

Гайворонського окружного суду – Панасюк Тетяна Валентинівна

Новоукраїнського окружного суду – Мороз Тетяна Петрівна

Маловисківського окружного суду – Чепіга Вікторія Миколаївна

Долинського окружного суду – Мазуренко Світлана Петрівна

Олександрійського окружного суду – Бєлова Алла Сергіївна

Кропивницького окружного суду – Зеленько Антоніна Євгеніївна

Знам'янського окружного суду – Михайлова Алла Володимирівна

Світловодського окружного суду – Коляда Наталія Володимирівна

Окружного суду міста Кропивницького – Чернова Людмила Миколаївна

Голованівського окружного суду – Робу-Башиньска Тетяна Валеріївна

Луганська область

Сєвєродонецького окружного суду – Чехута Світлана Вікторівна

Лисичанського окружного суду – Паршикова Наталія Анатоліївна

Рубіжанського окружного суду – Дуванова Оксана Олександрівна

Сватівського окружного суду – Крива Олександр Васильович

Старобільського окружного суду – Нещерет Іван Володимирович

Новопсковського окружного суду – Верховод Ольга Іванівна

Біловодського окружного суду – Мироненко Олег Володимирович

Кадіївського окружного суду – Шапочнік Денис Сергійович

Луганського окружного суду – Панасенко Ігор Валерійович

Алчевського окружного суду – Суворова Ася Ігорівна

Хрустального окружного суду – Ігнатьєв Юрій Петрович

Довжанського окружного суду – Сторчак Вікторія Вячеславівна

Сорокинського окружного суду – Шубіна Оксана Сергіївна

Лутугинського окружного суду – Якімінська Ганна Ігорівна

Львівська область

Дрогобицького окружного суду – Корчинський Віталій Романович

Стрийського окружного суду – Лико Інна Вадимівна

Золочівського окружного суду – Гавришків Марія Ігорівна

Самбірського окружного суду – Кічак Ірина Ігорівна

Яворівського окружного суду – Піджарко Адріан Тарасович

Червоноградського окружного суду – Рибіцька Алла Вікторівна

Жовківського окружного суду – Гудзієвич Ірина Павлівна

Пустомитівського окружного суду – Дмитречко Мар'яна Миколаївна

Першого окружного суду міста Львова – Гвоздь Тарас Михайлович

Другого окружного суду міста Львова – Познякова Ольга Василівна

Третього окружного суду міста Львова – Лаба Святослав Володимирович

Миколаївська область

Первомайського окружного суду – Стахурська Тетяна Анатоліївна

Вознесенського окружного суду – Єрьоміна Тетяна Олексіївна

Миколаївського окружного суду – Хабірова Анна Дмитрівна

Баштанського окружного суду – Панчук Тетяна Петрівна

Першого окружного суду міста Миколаєва – Ніколаєва Наталя Валеріївна

Другого окружного суду міста Миколаєва – Поліщук Ірина Олексіївна

Снігурівського окружного суду – Шваюк Ольга Володимирівна

Южноукраїнського окружного суду – Віник Алла Валеріївна

Одеська область

Арцизького окружного суду – Попаз Володимир Михайлович

Білгород-Дністровського окружного суду – Беспрозванних Олександр Геннадійович

Біляївського окружного суду – Доня Світлана Степанівна

Ізмаїльського окружного суду – Пригодич Ольга Миколаївна

Чорноморського окружного суду – Рожкован Катерина Миколаївна

Доброславського окружного суду – Федак Лідія Володимирівна

Балтського окружного суду – Луговий Артем Михайлович

Подільського окружного суду – Данилевич Людмила Анатоліївна

Роздільнянського окружного суду – Дзвінчук Ольга В'ячеславівна

Великомихайлівського окружного суду – Холєвка Марія Миколаївна

Березівського окружного суду – Єленок Ольга Миколаївна

Першого окружного суду міста Одеси – Іщенко Олександр Валерійович

Другого окружного суду міста Одеси – Німас Інна Ярославівна

Третього окружного суду міста Одеси – Федак Світлана Іванівна

Четвертого окружного суду міста Одеси – Савенко Валентина Анатоліївна

Полтавська область

Кременчуцького окружного суду – Гончаренко Денис Васильович

Окружного суду міста Полтави – Відюк Олена Сергіївна

Гадяцького окружного суду – Макуха Алла Григорівна

Глобинського окружного суду – Бган Алла Володимирівна

Горішньоплавнівського окружного суду – Бородай Людмила Анатоліївна

Лубенського окружного суду – Гак Тетяна Григорівна

Миргородського окружного суду – Іванко Лідія Сергіївна

Пирятинського окружного суду – Чуткова Людмила Іванівна

Полтавського окружного суду – Радченко Оксана Василівна

Карлівського окружного суду – Цеба Олександр Анатолійович

Диканського окружного суду – Обрізан Дмитро Володимирович

Кобеляцького окружного суду – Гармаш Світлана Вікторівна

Рівненська область

Володимирецького окружного суду – Кислянка Тетяна Григорівна

Костопільського окружного суду – Іванова Наталія Валентинівна

Сарненського окружного суду – Чернишева Світлана Сергіївна

Рівненського окружного суду – Гірічук Віра Анатоліївна

Здолбунівського окружного суду – Білоус Наталія Вячеславівна

Дубенського окружного суду – Іванова Ірина Олексіївна

Дубровицького окружного суду – Мазур Леонід Леонідович

Гощанського окружного суду – Демедюк Олена Леонідівна

Сумська область

Шосткинського окружного суду – Пихтар Ірина Владленівна

Глухівського окружного суду – Бадюк Світлана Федорівна

Конотопського окружного суду – Ожог Наталія Леонідівна

Роменського окружного суду – Богдан Іван Іванович

Охтирського окружного суду – Спасьонова Світлана Миколаївна

Сумського окружного суду – Васяєв Сергій Анатолійович

Окружного суду міста Суми – Пономаренко Вікторія Іванівна

Тернопільська область

Бережанського окружного суду – Палуб'як Світлана Миронівна

Збаразького окружного суду – Качуряк Дмитро Павлович

Кременецького окружного суду – Гаскевич Світлана Любомирівна

Теребовлянського окружного суду – Турецька Христина Михайлівна

Тернопільського окружного суду – Харлан Максим Володимирович

Чортківського окружного суду – Грузінська Наталія Сергіївна

Бучацького окружного суду – Ляхович Андрій Степанович

Харківська область

Балаклійського окружного суду – Брежнєв Максим Сергійович

Богодухівського окружного суду – Цілюрік Леся Леонідівна

Валківського окружного суду – Селівестр Наталія Вікторівна

Вовчанського окружного суду – Лещук Інна Володимирівна

Дергачівського окружного суду – Думнова Анна Володимирівна

Ізюмського окружного суду – Іванісова Ірина Геннадіївна

Красноградського окружного суду – Ткаченко Лариса Олексіївна

Куп'янського окружного суду – Дьомкіна Яна Владиславівна

Лозівського окружного суду – Скоробогата Олеся Володимирівна

Харківського окружного суду – Мазур Олена Олександрівна

Первомайського окружного суду – Арнаут Тетяна Олексіївна

Чугуївського окружного суду – Сарматицька Олена Олександрівна

Першого окружного суду міста Харкова – Бардіна Наталія Олександрівна

Другого окружного суду міста Харкова – Єжела Олена Вікторівна

Третього окружного суду міста Харкова – Попова Тетяна Анатоліївна

Четвертого окружного суду міста Харкова – Воронін Олександр Олександрович

П'ятого окружного суду міста Харкова – Гришина Надія Василівна

Херсонська область

Новокаховського окружного суду – Котій Наталія Іванівна

Великолепетиського окружного суду – Артеменко Тетяна Іванівна

Генічеського окружного суду – Олейнікова Олена Сергіївна

Каховського окружного суду – Назарова Нінель Миколаївна

Великоолександрівського окружного суду – Воробєй Тетяна Олексіївна

Голопристанського окружного суду – Кичинська Алла Вікторівна

Скадовського  окружного суду – Енгвік Лариса Ленінталіївна

Окружного суду міста Херсона – Синенко Лариса Петрівна

Білозерського окружного суду – Ярошак Олена Олександрівна

Хмельницька область

Хмельницького окружного суду – Швець Лариса Віталіївна

Ізяславського окружного суду – Самойлюк Дмитро Юрійович

Старокостянтинівського окружного суду – Гринчук Тетяна Миколаївна

Шепетівського окружного суду – Рибачок Наталія Петрівна

Славутського окружного суду – Зон Олександр Борисович

Летичівського окружного суду – Бабій Ольга Миколаївна

Ярмолинецького окружного суду – Антошків Ярослав Анатолійович

Кам'янець-Подільського окружного суду – Токарський Дмитро Олександрович

Дунаєвецького окружного суду – Рудько Галина Антонівна

Черкаська область

Черкаського окружного суду – Копитіна Тетяна Дмитрівна

Звенигородського окружного суду – Сінькевич Максим Васильович

Золотоніського окружного суду – Наумейко Наталія Іванівна

Канівського окружного суду – Дашевський Олександр Володимирович

Смілянського окружного суду – Ковальчук Людмила Володимирівна

Уманського окружного суду – Михайлюк Наталія Миколаївна

Тальнівського окружного суду – Соколовська Жанна Владленівна

Монастирищенського окружного суду – Жежер Юлія Миколаївна

Корсунь-Шевченківського окружного суду – Катеруша Олександр Петрович

Чернівецька область

Окружного суду міста Чернівців – Потаковський Віталій Юрійович

Кіцманського окружного суду – Мишковська Надія Василівна

Сторожинецького окружного суду – Білоус Віталій Миколайович

Новоселицького окружного суду – Костенчук Валентина Дмитрівна

Сокирянського окружного суду – Добрій Олександр Борисович

Вижницького окружного суду – Горюк Володимир Томович

Чернігівська область

Корюківського окружного суду – Ющенко Наталія Миколаївна

Ніжинського окружного суду – Чернишов Максим Володимирович

Ічнянського окружного суду – Шило Оксана Миколаївна

Менського окружного суду – Стоцька Ірина Дмитрівна

Прилуцького окружного суду – Іценко Юлія Олександрівна

Козелецького окружного суду – Зазимко Тетяна Миколаївна

Окружного суду міста Чернігова – Стеценко Ірина Петрівна

Ріпкінського окружного суду – Лемішко Юрій Володимирович

Новгород-Сіверського окружного суду – Пильник Михайло Григорович

Бахмацького окружного суду – Скабенок Юрій Анатолійович

Чернігівського окружного суду – Янко Юрій Григорович

місто Київ

Першого окружного суду – Розгон Анастасія Валеріївна

Другого окружного суду – Реверук Вікторія Сергіївна

Третього окружного суду – Ліннік Наталія Володимирівна

Четвертого окружного суду – Морозовська Оксана Анатоліївна

П'ятого окружного суду – Марчук Марина Володимирівна

Шостого окружного суду – Шаровар Марина Володимирівна

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Невідворотність покарання в українському праві donum auctoris Невідворотність покарання в українському праві
Право набуває здатності виконати соціальні функції внаслідок чималої кількості чинників, серед яких не другорядни...
Григорій Квітка-Основ’яненко: письменник, совісний суддя, голова палати карного суду Феміда Григорій Квітка-Основ’яненко: письменник, совісний суддя, голова палати карного суду
Військовослужбовець, послушник монастиря, актор, директор театру, повітовий предводитель дворянства, совісний суд...
Убивство в кар’єрі Справа Убивство в кар’єрі
100 років тому відомий італійський диктатор Беніто Муссоліні сказав: «Добре довіряти іншим, але не довіряти – зна...
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18
18.07.2018 09:00:00 - Digital Finance & Technology
19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
18.07.2018 09:00:00 - Digital Finance & Technology
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика