НовиниУкраїна

Реформа Державної митної служби: позиція очільника Максима Нефьодова

22.07.2019 / 10:00
599
+A
-a

Реформа Державної митної служби: позиція очільника Максима Нефьодова

Як повідомлялось раніше, Кабінет Міністрів України на засіданні від 05.07.2019 року призначив Максима Нефьодова керівником Державної митної служби. Раніше він займав посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України (з листопада 2016 року).

Нещодавно ГО «Кадровий резерв», організація, яка здійснює пошук та підготовку кадрів для виконавчої, законодавчої та місцевої влади, створює команди однодумців з потужних персоналій, підвищує імідж та змінює ставлення до державної служби, провела відкриту зустріч з Максимом Нефьодовим, під час якої спікер представив своє бачення реформи у митній сфері та відповів на питання усіх бажаючих.

ЧОМУ МИТНИЦЯ?

«Я абсолютно щиро і чесно не вважаю себе митником та не вважаю, що у мене є якісь глибокі та специфічні знання, що стосуються митної сфери. Однак я вважаю себе напевно не найгіршим спеціалістом з організаційних трансформацій, а керування будь-якою великою структурою, в тому числі й Державною митною службою, це більше про менеджмент, а не про знання напам‘ять Митного кодексу», - розпочав свій виступ спікер.

Пан Нефьодов одразу ж зауважив, що це зовсім не означає, що не треба розбиратись у профільній інформації чи слухати радників і не вчитись, тому що відбувається, але для кожної роботи є свої компетенції, які найважливіші.

Водночас, чому ж саме митна служба? Спікер зазначив, що щиро вірить, що з часів «Євромайдану» Україна просунулась в декількох принципових напрямах, які мають важливе значення для макроекономіки держави.

Однак дві сфери так і залишаються нетронутими або є реформованими недосконало: це питання створення Служби фінансових розслідувань, яка повинна об‘єднати в собі всі повноваження правоохоронних органів по розслідуванню економічних злочинів та припиненню «кошмарення» бізнесу, та реформа фіскальної сфери, яка супроводжувалась лише точковими покращеннями окремих питань, а не комплексно всієї галузі.

Відтак, саме у реформуванні однієї з частин фіскальної сфери вбачає ціль своєї роботи спікер, перебуваючи на посаді Голови Державної митної служби України.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РЕФОРМУВАННЯ МИТНОЇ СФЕРИ

Також спікер поділився із присутніми інформацією про основні виклики, у яких виникають проблеми у митній сфері і які потребують вирішення. Дані проблеми є загальновідомими та неодноразово ставали об‘єктом концепцій минулих реформ, однак проблема завжди виникала на етапі реалізації.

Безсумнівно, першою, очевидною і найбільш актуальною проблемою, яка пов‘язана із митною сферою, є проблема корупції. Як способи мінімізації даної проблеми, спікер назвав повну електронізацію процесів, запуск «єдиного вікна 2.0», введення автоматизованих систем, які дадуть змогу створити своєрідну «е-митницю» (подібні заходи впроваджені, наприклад, у Мексиці) та запровадження системи ризик-менеджменту у митній сфері, зокрема, шляхом введення big-data аналізу. Так, для зменшення корупційних ризиків та поділу роботи на роботу з клієнтами і аналітику даних спікер пропонує здійснити розподіл працівників на «фронт» та «бек» офіси. 

Наступним викликом є непрофесіоналізм працівників митниці. Однією із причин цьому є низький рівень заробітної плати (близько 6 тис. грн. для працівників низової ланки), однак частково, за переконанням спікера, дане питання може вирішити проведення кадрової реформи (виведення працівників митниці з-під дії законодавства про державну службу, страхування професійної відповідальності митників тощо) і запровадження існування контрактної служби (що супроводжуватиметься поступовим збільшенням заробітної плати до ринкового рівня).

Низку нарікань, за словами спікера, також викликає митна інфраструктура, яка потребує організаційного реформування та вдосконалення, а саме зміни не лише в інфраструктурних питаннях, які забезпечують належні умови праці та перебування на митниці, швидкість пропуску тощо, а й дають змогу контролювати, виявляти та запобігати контрабанді (наприклад, засоби сканування, камери, ваги тощо). Безсумнівно основним питанням у реалізації даних змін відіграє фінансове питання - залучення інвестицій та донорських коштів, яке поки що залишається невирішеним.

Дотичним до цієї сфери є питання євроінтеграції, яке має за собою не лише теоретичне закріплення (гармонізацію законодавства), а й проявляється у практичній реалізації, яке забезпечуватиме легкість експортно-імпортних операцій. Це як питання розробки і затвердження нового митного кодексу, так і впровадження нової комп'ютеризованої транзитної системи (NCTS) тощо.

Наступне питання, яке потребує реформування, це здійснення «фіскального перекосу» з метою забезпечення балансу безпеки та сприяння торгівлі. За словами спікера, станом на зараз митниця асоціюється в громадськості саме з коштами (найбільш поширеним є риторичне питання про розмір можливих втрат від контрабанди), однак, в першу чергу, митниця існує не лише заради наповнення державного бюджету, а задля легкості торгівлі та забезпечення митної безпеки.

Також, за переконанням спікера, реформуванню підлягає структурна складова органу митної служби, а саме централізація митної вертикалі (створення єдиної юридичної особи Державної митної служби), створення підрозділу ризик-менеджменту, проведення митного пост-аудиту, запровадження інформаційної відкритості.

Водночас, як зазначив спікер, на даний час створення Державної митної служби лиш розпочинається (а закінчиться орієнтовно всередині чи вкінці вересня 2019 року), відтак поки що ці питання віднесені до компетенції Державної фіскальної служби, тому імплементацію згаданих вище змін та реформ слід очікувати лише після повноцінного запуску в роботу нової служби.

                                                                                                                                                                                                            Зозуля Наталія, «Українське право»

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Чи потрібно стати на коліна: про цінність життя і право donum auctoris Чи потрібно стати на коліна: про цінність життя і право
Так співпало – трагічні події під Павлополем, загибель чотирьох українських захисників, які все, що бачили та відчу...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
ЗАХОДИ
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика