НовиниУкраїна

Розпочався добір кандидатів на посади місцевих прокурорів

11.08.2017 / 12:39
2029
+A
-a

Розпочався добір кандидатів на посади місцевих прокурорів

26 липня 2017 року Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів прийнято рішення про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури та конкурсу для зайняття посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня.

Згідно з статтею 27 Закону України «Про прокуратуру» прокурором місцевої прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.

Прийом документів кандидатів здійснюватиметься до 1 вересня 2017 року включно, особисто - за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 81-б, каб. 105; поштою - на адресу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів: 04050, м. Київ, вул.Мельникова,81-б. 1 вересня 2017 року є кінцевим терміном приймання документів. Заяви та документи, що надійшли до Комісії після цієї дати не розглядатимуться, за виключенням направлених поштою у межах встановленого строку для подання документів.

Перелік документів: письмова заява про участь у доборі кандидатів на посаду прокурора (зразок додається);

Копію паспорта громадянина України; анкета кандидата на посаду прокурора, що містить інформацію про особу та автобіографію (зразок додається); копія документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання; копія трудової книжки; медична довідка про стан здоров’я за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності); письмова згода на збирання, зберігання та використання інформації про неї з метою оцінки готовності особи до роботи на посаді прокурора та проведення щодо неї спеціальної перевірки.

Особа, яка претендує на зайняття посади прокурора місцевої прокуратури, також подає до Національного агентства з питань запобігання корупції в порядку, визначеному частиною першою статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До складання кваліфікаційного іспиту не допускаються особи, які за результатами перевірки поданих документів не відповідають вимогам до кандидатів на посаду прокурора, установленим частинами першою та шостої статті 27 Закону України «Про прокуратуру» і особи, які не подали всіх необхідних документів або оформили їх неналежним чином.

Про відмову в допуску до складання кваліфікаційного іспиту Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів приймає вмотивоване рішення, копія якого направляється особі, щодо якої воно прийняте.

Кандидати складають кваліфікаційний іспит, а потім оприлюднюється список кандидатів, які успішно його склали. Далі претендентів перевіряють, визначають їхній рейтинг та зараховують до резерву на заміщення вакантних посад прокурорів.

Зазначимо, кандидати проходять спеціальну підготовку в Національній академії прокуратури України.

Наступним кроком є оголошення КДКП у разі відкриття вакантних посад прокурорів конкурсу на заняття таких посад серед кандидатів, які перебувають у резерві та пройшли спеціальну підготовку.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Довіра до суду donum auctoris Довіра до суду
Довіра до суду не існує окремо від довіри до влади. Наше внутрішнє ставлення до рішень, які виносить суддя, отото...
Трагедія однієї сім'ї Справа Трагедія однієї сім'ї
Кожна судова справа – це історія, історія окремих людей або й цілих сімей, історія про кохання та зраду, історія ...
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
ЗАХОДИ
16.12.2017 09:00:00 - Технології та право
Опитування
  • Що найбільш негативно впливає на рівень довіри до суду в Україні?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика