НовиниУкраїна

Уряд створив міжвідомчу групу по оцінці демографічного процесу в Україні

08.09.2016 / 14:09
311
+A
-a

Уряд створив міжвідомчу групу по оцінці демографічного процесу в Україні

8 вересня Уряд прийняв рішення про утворення міжвідомчої робочої групи з питань науково обґрунтованого оцінювання демографічного розвитку України, інформує «Урядовий портал».

За результатами оцінювання демографічного розвитку України буде проаналізовано стан демографічної ситуації та статево-віковий склад населення і відповідно здійснено демографічний прогноз.

Потім будуть підготовлені та подані Кабінету Міністрів України рекомендації щодо формування та реалізації державної політики демографічного розвитку та пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів, спрямованих на покращення демографічної ситуації в Україні та запобігання демографічної кризи.

Додамо, проект акта на засіданні Уряду представив Міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, перепис населення проводиться один раз на десять років. В Україні востаннє його проводили у 2001 році.

Проведення наступного перепису неодноразово переносилося згідно з урядовими рішеннями у зв’язку з відсутністю коштів у державному бюджеті.

Водночас через воєнний конфлікт на Сході України та тимчасову окупацію АР Крим відбулося переміщення значної частини населення в інші регіони.

«У зв’язку з неконтрольованим міграційним рухом і втратами людських ресурсів постає необхідність оцінювання реальної ситуації щодо загальної чисельності й статево-вікового складу населення України в цілому та окремих її територій (областей і районів). У Мінсоцполітики наголошують, що відсутність такої інформації створює загрозу національній безпеці країни, оскільки саме чисельність і склад населення є фундаментом у визначенні військового контингенту та мобілізаційного потенціалу, робочої сили, бюджетних витрат, що спрямовуються на надання освітніх, житлових, транспортних та інших соціальних послуг та оцінювання ризиків, пов’язаних із безробіттям і бідністю», – ідеться у повідомленні.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа: чому вчить досвід Польщі donum auctoris Судова реформа: чому вчить досвід Польщі
Політикам і певною мірою юристам видавалося та видається, що судова реформа – це їхня справа, це занадто близько ...
Опитування
  • Що найбільш негативно впливає на рівень довіри до суду в Україні?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика