НовиниУкраїна

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми адвокатури»

16.12.2017 / 11:15
1203
+A
-a

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми адвокатури»

В Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми адвокатури», організована спільно з Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України, Радою адвокатів Харківської області та Спілкою адвокатів України.

У роботі заходу взяли участь науковці та студенти Університету, вчені провідних вітчизняних навчальних і науково-дослідних закладів, представники адвокатури та судових органів.

З вітальними словами звернулися проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш, завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів Л.М.Москвич, доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів Т.Б.Вільчик, голова Ради адвокатів Харківської області В.В.Гайворонська та голова адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» М.С.Гончаров.

Ю.Г.Барабаш передав учасникам вітання від ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тація і зазначив: «Моя мрія – щоб вся правова спільнота була «Однією Сім’єю». Лише якщо кожен усвідомить, що несе відповідальність за дотримання права, саме тоді стан правозахисту буде на найвищому рівні».

На 1-му пленарному засідання виступили: Постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України А.О.Селіванов – «Адвокат як учасник конституційного та інших видів публічних судових проваджень»; доктор юридичних наук, завідувач кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія», адвокат, секретар дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Н.М.Бакаянова – «Сучасний стан реформи адвокатури в Україні»; кандидат юридичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики, проректор зі спеціальної адвокатської підготовки Академії адвокатури України, адвокат адвокатського об’єднання «Українська адвокатська корпорація», член дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, заслужений юрист України А.М.Бірюкова – «Окремі етичні аспекти взаємин між адвокатами»; доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри історії і теорії держави та права Запорізького національного університету Л.Г.Удовика – «Загальнотеоретичні питання організації та діяльності інституту адвокатури України крізь призму верховенства права» та ін.

Роботу конференції було продовжено у чотирьох секціях:

— «Професійна етика та дисциплінарна відповідальність адвокатів»;

— «Адаптація законодавства, що регулює діяльність адвокатури України, до європейських стандартів. Проблеми функціонування системи безоплатної правової допомоги в України»;

— «Загальнотеоретичні питання організації та діяльності інституту адвокатури України. Актуальні проблеми здійснення адвокатської практики. Гарантії адвокатської діяльності»;

— «Запровадження інституту медіації як механізму підвищення ефективності розв’язання правового конфлікту. Адвокатура та суміжні інститути».

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Правовий цинізм: шлях до самознищення donum auctoris Правовий цинізм: шлях до самознищення
Правовий цинізм виявляється у невиконанні правових приписів через політичну доцільність. Правовий цинізм виявляєт...
Притягнення до відповідальності суддів за пропуск строків розгляду справи: законність і справедливість Феміда Притягнення до відповідальності суддів за пропуск строків розгляду справи: законність і справедливість
Судові справи, рішення по яких не вдається отримати роками, завжди були проблемою судової системи України. Останн...
Убивство в кар’єрі Справа Убивство в кар’єрі
100 років тому відомий італійський диктатор Беніто Муссоліні сказав: «Добре довіряти іншим, але не довіряти – зна...
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5
05.09.2018 14:00:00 - ІВА ЄКА Форум 2018
6 7 8 9
10 11
11.09.2018 09:00:00 - LAW OF RAISING US CAPITAL
12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
ЗАХОДИ
05.09.2018 14:00:00 - ІВА ЄКА Форум 2018
11.09.2018 09:00:00 - LAW OF RAISING US CAPITAL
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика