НовиниУкраїна

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми адвокатури»

16.12.2017 / 11:15
666
+A
-a

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми адвокатури»

В Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми адвокатури», організована спільно з Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України, Радою адвокатів Харківської області та Спілкою адвокатів України.

У роботі заходу взяли участь науковці та студенти Університету, вчені провідних вітчизняних навчальних і науково-дослідних закладів, представники адвокатури та судових органів.

З вітальними словами звернулися проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш, завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів Л.М.Москвич, доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів Т.Б.Вільчик, голова Ради адвокатів Харківської області В.В.Гайворонська та голова адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» М.С.Гончаров.

Ю.Г.Барабаш передав учасникам вітання від ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тація і зазначив: «Моя мрія – щоб вся правова спільнота була «Однією Сім’єю». Лише якщо кожен усвідомить, що несе відповідальність за дотримання права, саме тоді стан правозахисту буде на найвищому рівні».

На 1-му пленарному засідання виступили: Постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України А.О.Селіванов – «Адвокат як учасник конституційного та інших видів публічних судових проваджень»; доктор юридичних наук, завідувач кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія», адвокат, секретар дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Н.М.Бакаянова – «Сучасний стан реформи адвокатури в Україні»; кандидат юридичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики, проректор зі спеціальної адвокатської підготовки Академії адвокатури України, адвокат адвокатського об’єднання «Українська адвокатська корпорація», член дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, заслужений юрист України А.М.Бірюкова – «Окремі етичні аспекти взаємин між адвокатами»; доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри історії і теорії держави та права Запорізького національного університету Л.Г.Удовика – «Загальнотеоретичні питання організації та діяльності інституту адвокатури України крізь призму верховенства права» та ін.

Роботу конференції було продовжено у чотирьох секціях:

— «Професійна етика та дисциплінарна відповідальність адвокатів»;

— «Адаптація законодавства, що регулює діяльність адвокатури України, до європейських стандартів. Проблеми функціонування системи безоплатної правової допомоги в України»;

— «Загальнотеоретичні питання організації та діяльності інституту адвокатури України. Актуальні проблеми здійснення адвокатської практики. Гарантії адвокатської діяльності»;

— «Запровадження інституту медіації як механізму підвищення ефективності розв’язання правового конфлікту. Адвокатура та суміжні інститути».

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Правопорядок і парамілітарні формування donum auctoris Правопорядок і парамілітарні формування
Правопорядок є однією з надскладних і надважливих категорій, які характеризують власне право і його буття
Новий Кодекс адміністративного судочинства: позиція суддів Верховного Суду з проблемних питань Феміда Новий Кодекс адміністративного судочинства: позиція суддів Верховного Суду з проблемних питань
У межах спільної наради суддів Касаційного адміністративного суду за участю голів апеляційних та окружних адмініс...
Як опинитись на лаві підсудного за допис в соціальній мережі? Справа Як опинитись на лаві підсудного за допис в соціальній мережі?
Петро був одним із тих багатьох студентів київських вишів, які жалкували, що приїхали «підкорювати столицю» не на...
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16
16.03.2018 10:00:00 - Win-Win PR з клієнтом
17 18
19 20 21 22
22.03.2018 10:30:00 - English Law Day Forum in Kyiv
23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
ЗАХОДИ
16.03.2018 09:00:00 - I Судовий форум ААУ
16.03.2018 10:00:00 - Win-Win PR з клієнтом
22.03.2018 10:30:00 - English Law Day Forum in Kyiv
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитованну статтю або новину.
Яндекс.Метрика