Відкрито дисциплінарні справи щодо суддів з райсудів Київщини та Одеського апеляційного адмінсуду

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила відкрити дисциплінарну справу стосовно двох суддів з Києва та Київської області.
Як інформує сайт ВРП, мова йде про суддю Обухівського районного суду Київської області Оксану Степанову та суддю Солом’янського районного суду міста Києва Владлену Лазаренко.
Окрім того, Перша Дисциплінарна палата Ради ухвалила відкрити дисциплінарну справу стосовно суддів апеляційного суду Луганської області Андрія Белаха та Олександра Чобура, судді Харківського районного суду Харківської області Ірини Березевської та судді Одеського апеляційного адміністративного суду Степана Домусчі.
Читайте також
—
Затверджено перелік документів, що засвідчують рівень володіння англійською мовою особами, які претендують на зайняття окремих посад

ВРП ухвалила рішення звільнити п'ятьох суддів у відставку за загальними обставинами

Інформація про відсіч збройної агресії РФ проти України станом на 26 червня 2026 року
