Оскарження рішень органів місцевого самоврядування
НовиниУкраїна

Зміни до Національної стратегії у сфері прав людини обговорять

16.08.2016 / 10:16
4482
+A
-a

Зміни до Національної стратегії у сфері прав людини обговорять

17 серпня у Києві відбудеться обговорення проекту розпорядження КМУ «Про внесення змін до плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», затвердженого розпорядженням Кабміну від 23 листопада 2015 року № 1393.

Як інформує сайт Мін’юсту, захід пройде за участі представників громадськості, органів влади та міжнародних організацій з метою забезпечення належного, відкритого  та прозорого обговорення проекту.

Обговорення відбудеться у форматі консультацій.

До плану дій з реалізації стратегії пропонують внести такі зміни:

1.Підпункт 5 пункту 5 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Мінсоцполітики, МОН, МОЗ, Мін’юст, Мінінфраструктури, Міноборони».

 2.Підпункт 6 пункту 5 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «ДСНС, МВС, Міноборони, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мін’юст, МОЗ, ДФС, МОН, місцевим органом виконавчої влади», графу «Строк виконання» цифри і слова «ІІ квартал» замінити цифрами і словами «ІІІ квартал».

3. Підпункт 11 пункту 7  виключити.

4. Підпункт 1 пункту 11 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «розроблення законопроекту про превентивні та компенсаційні засоби захисту від неналежних умов тримання під вартою», графу «Індикатор досягнення» викласти у такій редакції: «законопроект зареєстровано у Верховній Раді України».

5. Підпункт 1 пункту 18 виключити.

6. Підпункт 1 пункту 36 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мін’юст, Держкомтелерадіо, МІП, МВС».

7. Підпункт 2 пункту 36 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «звернення до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо надання роз’яснення стосовно кваліфікації злочинів проти свободи слова та перешкоджання професійній діяльності журналістів».

8. Підпункт 9 пункту 38 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «розроблення та затвердження вимог щодо забезпечення телерадіоорганізаціями перекладу на українську жестову мову та/або субтитрування аудіовізуального продукту з урахуванням жанрового розподілу програм та передач»,  графу «Індикатор досягнення» викласти у такій редакції: «затверджено відповідні вимоги», графу «Строк виконання» викласти в такій редакції: «протягом шести місяців після прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушеннями слуху».

9. Підпункт 2 пункту 39 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Мін'юст, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (за згодою)».

10. Підпункт 3 пункту 40 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Мін'юст, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (за згодою), міжнародні організації (за згодою), громадські об'єднання (за згодою)».

11. Підпункт 1 пункту 42 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції:«Мінсоцполітики, Мінфін, громадські об’єднання (за згодою)».

12. Підпункт 2 пункту 42 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції:«Мінсоцполітики, Мінфін, громадські об’єднання (за згодою)».

13. Підпункт 3 пункту 51 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, Мінфін».

14. Підпункт 1 пункту 52 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Мінфін, Мін’юст, Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (за згодою), Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні (за згодою)».

15. Підпункт 3 пункту 54 у графі «Строк виконання» цифри і слова

«III квартал» замінити цифрами і словами «ІV квартал».

16. Підпункт 6 пункту 54 «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «запровадження послуги денного догляду та підтриманого проживання, зокрема шляхом створення відділень/груп денного догляду та підтриманого проживання для людей похилого віку та інвалідів».

17. Підпункти 3, 4, 6 пункту 61 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МОЗ, Мінсоцполітики, МОН».

18. Підпункт 5 пункту 61 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мін'юст, МОЗ, Мінсоцполітики, МОН».

19. Підпункт 6 пункту 68 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики», у графі «Строк виконання» цифри і слова

«IV квартал 2015 р» замінити цифрами і словами «IІІ квартал 2016 р».

20. Підпункт 8 пункту 68 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, Мінфін, місцеві ограни виконавчої влади, органи місцевого самоврядування (за згодою), представництво благодійної організації "Надія і житло для дітей" в Україні (за згодою)».

21. Підпункт 9 пункту 68 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» слова «за освітньо-кваліфікаційними рівнями “бакалавр”, “магістр”» замінити словами «за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти».

22. Підпункт 5 пункту 70 «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «проведення інформаційних кампаній для подолання стигми та дискримінації щодо вразливих сімей з дітьми».

23. Підпункт 9  пункту 70  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики», у графі «Строк виконання» цифри і слова

«IV квартал 2015 р» замінити цифрами і словами «IІІ квартал 2016 р».

24. Підпункт 1 пункту 71 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, інші центральні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування (за згодою)».

25. Підпункт 2  пункту 77 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «ГПУ (за згодою), МВС, Нацполіція, Мінсоцполітики, інші центральні органи виконавчої влади».

26. Підпункт 1 пункту 78 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Міноборони, Мінсоцполітики, СБУ (за згодою)».

27. Підпункти  3-5 пункту 84 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МОН, міжнародні неурядові організації (за згодою)».

28. Підпункт 1 пункту 86 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Нацдержслужба, МВС, Нацполіція, СБУ (за згодою), інші центральні органи виконавчої влади».

29. Підпункт 7 пункту 87 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мін’юст, інші центральні органи виконавчої влади».

30. Підпункт 10 пункту 87 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Держкомтелерадіо, МІП».

31. Підпункт 1 пункту 88   у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, МВС, Нацполіція, СБУ (за згодою), ГПУ (за згодою)». 

32. Підпункт 3 пункту 97 «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «організація розроблення та затвердження корекційних програм для осіб, які вчиняють домашнє насильство».

33. Підпункт 1 пункту 106  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури, Мінсоцполітики, Мін'юст, інші центральні органи виконавчої влади». 

34. Підпункт 3 пункту 106  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, МОЗ, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (за згодою)». 

35. Підпункт 1 пункту 112  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури».

36. Підпункт 1 пункту 113  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб».

37. Підпункт 2 пункту 113 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Мінфін, Мінекономрозвитку, Мінрегіон»

38. Підпункт 1 пункту 114  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації, органи місцевого самоврядування (за згодою)».

39. Підпункт 1 пункту 118 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міноборони, Генеральний штаб, Мін'юст, інші центральні органи виконавчої влади».

40. Підпункт 1 пункту 120  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб».

41. Підпункт 7 пункту 121 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб», графу «Строк виконання» цифри і слова «II квартал» замінити цифрами і словами «IIІ квартал».

42. Підпункт 1 пункту 122  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Мін’юст, Мінсоцполітики», графу «Строк виконання» цифри і слова «І квартал» замінити цифрами і словами «ІІІ квартал».

43. Підпункти 1 – 3 пункту 123 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Міноборони, Мінсоцполітики, МОЗ, СБУ (за згодою), громадські та міжнародні організації (за згодою)».

44. Підпункт 1 пункту 126 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та інші органи державної влади».

45. Підпункт 5 пункту 126 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб», графу «Строк виконання» цифри і слова «І квартал» замінити цифрами і словами «ІІІ квартал». 

Додамо, час проведення заходу: 10:00, місце проведення:  пров. Рильський, 10, участь в обговоренні просять підтвердити до 16 серпня  2016 року електронною поштою: mg.nelina@gmail.com.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право і совість donum auctoris Право і совість
Ми часто звертаємося до совісті, як до вищого внутрішнього закону буття. Очевидно, що моральне обґрунтування права ...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
ЗАХОДИ
Опитування
  • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика