КалендарКонференція

Виконання Україною зобов’язань з охорони довкілля крізь призму Угоди про асоціацію з Європейським Союзом

Виконання Україною зобов’язань з охорони довкілля крізь призму Угоди про асоціацію з Європейським Союзом
22
квітня
22.04.2019 / 10:00
м. Києві в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Юрія Іллєнка, 36/1, зал засідань Вченої ради, 3-й поверх)
Організатори заходу: ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН КАФЕДРА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА

22 квітня 2019 року ВГО Українська асоціація міжнародного права спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитиме Міжнародну науково-практичну конференцію «Виконання Україною зобов’язань з охорони довкілля крізь призму Угоди про асоціацію з Європейським Союзом». До участі в роботі конференції запрошуються викладачі закладів вищої освіти, науковці, юристи, представники органів державної влади, громадських організацій, бізнесу, іноземні партнери, аспіранти і студенти.

Конференція відбудеться у м. Києві в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Юрія Іллєнка, 36/1, зал засідань Вченої ради, 3-й поверх). Робочі мови конференції: українська, англійська.

Заявки до участі в конференції та тези доповідей приймаються до 30 березня 2019 року.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ:

Для участі в конференції, будь ласка, надішліть до 30 березня 2019 року на електронну адресу medvedieva.maryna@gmail.com такі матеріали:

• тези доповіді

• заявку

Організатори забезпечують публікацію збірнику тез доповідей в електронному форматі, а також публікацію найбільш цікавих доповідей в Українському часописі міжнародного права.

Тези доповіді повинні відповідати тематиці конференції, яка охоплює стан, проблеми та перспективи виконання Україною зобов’язань з охорони навколишнього середовища за міжнародними природоохоронними договорами та Угодою про асоціацію з ЄС в різноманітних сферах, зокрема в сфері: зміни клімату, охорони озонового шару та атмосферного повітря, прісноводних та морських ресурсів, управління відходами та хімічними речовинами, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, попередження промислового та радіоактивного забруднення, забезпечення екологічного управління, екологічної освіти, доступу до інформації та процесу прийняття рішень з питань навколишнього середовища, організації еко-маркування та “зеленого” оподаткування, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечення сталої торгівлі, тощо.


Вимоги до оформлення тез:

  • обсяг тез не повинен перевищувати 5 сторінок формату А4 (включно зі списком використаних джерел та інформацією англійською мовою)
  • текст має бути виконаний у форматі Microsoft Word (розширення “doc” або “docx”); поля: верхнє, нижнє та ліве – 2 см, праве – 1 см; шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал між рядками – 1,5
  • назва тез друкується великими літерами посередині сторінки напівжирним шрифтом, через один інтервал праворуч – прізвище та ініціали (напівжирним), науковий ступінь, вчене звання, посада та місце роботи або навчання автора (авторів), місто, країна (зазначена інформація подається через одинарний міжрядковий інтервал)
  • посилання на джерело в тексті оформлюється у квадратних дужках із зазначенням сторінок (наприклад, [1, c. 22]), список використаних джерел подається наприкінці тексту через одинарний міжрядковий інтервал таи оформлюється у відповідності до вимог ДСТУ 8302:2015 “Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання” або Oxford University Standard for Citation of Legal Authorities (OSCOLA)
  • після списку використаних джерел подається така інформація англійською мовою: назва статті (напівжирним курсивом), прізвище та ім’я автора (курсивом), анотація (не більше 100 слів) та 3-4 ключових слова
  • в тексті тез не допускається використання гіперпосилань, сторінки тексту не нумеруються
  • для аспірантів та студентів додатково подається сканована копія або фото-копія належним чином оформленої рецензії на тези від наукового керівника, завіреної печаткою відповідного закладу вищої освіти або наукової установи.

 

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право на довіру donum auctoris Право на довіру
Висловлення недовіри Генеральному прокурору парламентом, як інститут відповідальності, свідчить про залежність очіл...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13
13.03.2020 08:00:00 - ІІІ Судовий форум
14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
13.03.2020 08:00:00 - ІІІ Судовий форум
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика