До Личаківського районного суду м.Львова, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області, скеровано обвинувальний акт стосовно дев’ятнадцяти членів організованої групи, учасники якої у період вересня 2016 – березня 2017 року об’єднались і незаконно займались гральним бізнесом.
Банду очолив 40–річний мешканець столиці, спільники – жителі з Київщини та Львівщини віком від 20 до 40 років. Троє співорганізаторів підшуковували приміщення, забезпечували онлайн казино необхідним обладнанням, здійснювали інкасацію коштів, піклувались про конспірацію закладу, який функціонував під виглядом лотереї. Чоловіки координували дії виконавців та пособника, які, у свою чергу, надавали клієнтам доступ до ігор, обліковували доходи і витрати, формували щоденну звітність та інше.
Зловмисники використовували три нежитлові приміщення у Львові.
Поліцейські вилучили сто одиниць комп’ютерної техніки, флеш-накопичувачі із спеціальними програмами, чорнову бухгалтерію та протиправно здобуті 130 тис грн.
За вчинене санкція інкримінованої правопорушникам ч.1 ст.255 КК України (створення злочинної організації) та ч.1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України передбачає покарання у вигляді від 5 до 12 років позбавлення волі, а також штраф.
У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили також і про те, що, за процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 27-річного мешканця одного із селищ Яворівського району, який підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1,2 ст.199 КК України та ч.3 ст.15 ч.2 ст.199 КК України (незакінчений замах на збут незаконно виготовленої підробленої національної валюти України у виді банкнот, виготовлення, зберігання з метою збуту незаконно виготовленої підробленої національної валюти України у виді банкнот, а також вчинення цього злочину повторно).
У лютому молодик у власному домі незаконно підробляв купюри номіналом по 100 гривень (розрізав і склеював смужки різних купюр).
«Винахідник» своїм «продуктом» поповнював рахунок електронної платіжної системи «EasyPay», згодом переводив на свою банківську карту, а знятими коштами розпоряджався на власний розсуд.
Чотири дні такої «діяльності» спричинили збитки у 4300 гривень власникам платіжного терміналу.
Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років та конфіскація майна.