Правова практикаПрактика правоохоронних органів

СБУ викрито на корупції начальника відділу НАБУ

СБУ викрито на корупції начальника відділу НАБУ

СБУ викрила на на корупції заступницю начальника одного з відділів Національного антикорупційного бюро, яка тричі підробляла "тренером" на заходах одного з Європейських фондів.

Про це повідомив прес-центр СБ України.

З'ясовано, що колишня росіянка отримала українське громадянство у 2002 році. У 2013-2014 роках вона працювала в посольстві України в Москві на відповідальних посадах.

Під час роботи в НАБУ чиновник отримувала заробітну плату майже в 40 тисяч гривень та мала доступ до конфіденційної інформації.

Посадовець порушила вимоги ст. 25 Закону України "Про запобігання корупції" та ч. 2 ст. 13 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

СБУ, за погодженням з Генеральною прокуратурою України, склала щодо заступниці начальника відділу протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 1724 (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідний протокол скеровано для розгляду до Солом’янського районного суду Києва.  

Водночас директор НАБУ заявив, що звинувачення працівниці Національного бюро з боку СБУ є абсолютно безпідставними. «Відповідно до Закону, викладацька, творча діяльність для держслужбовців є дозволеною. І коли у людини є хист і талант, я нічого поганого не бачу у тому, що вона займається викладацькою діяльністю. Така практика є й серед співробітників прокуратури», - сказав Артем Ситник.

Директора Бюро обурив той факт, що співробітники центрального апарату Служби безпеки України відділу «К» виявили «такий серйозний факт і вчотирьох прийшли вручати протокол про адміністративне правопорушення у п’ятницю ввечері додому до співробітниці Бюро».

«Остаточне рішення у даному питанні прийме суд. Але мені здається, що у відділу «К» мали би бути більш серйозні задачі, ніж притягати до адміністративної відповідальності держслужбовців за викладацьку діяльність», - вважає Ситник.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
На захист суверенності України та демократії в Європі donum auctoris На захист суверенності України та демократії в Європі
Від «Тигрів», «Пантер» до «Леопардів» у бронетанковому оснащенні Збройних Сил Німеччини пройшло більше 70-ти років.
Cуди в умовах війни: евакуація з Бахмута і порятунок з Маріуполя Донецького апеляційного суду Феміда Cуди в умовах війни: евакуація з Бахмута і порятунок з Маріуполя Донецького апеляційного суду
Редакція ІА Українське право рекомендує до ознайомлення з розповіддю керівниці апарату суду Наталії Місько, котра...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі п...
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
ЗАХОДИ
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика