Правова практикаПрактика правоохоронних органів

ВАКС. Архітектурний конкурс

ВАКС. Архітектурний конкурс

Вищий антикорупційний суд (ВАКС): Архітектурний конкурс Вищого антикорупційного суду (ВАКС) – все, що Ви хотіли запитати.


- Чому ВАКС ініціював будівництво?

У ВАКС є нагальна потреба розмістити суддів першої інстанції ВАКС в одному приміщенні, яке повинно відповідати державним будівельним нормам, встановленим для будинку суду. Наразі судді ВАКС здійснюють правосуддя у двох приміщеннях, які наведеним нормам не відповідають. До того ж, одна з цих будівель перебуває у тимчасовому користуванні суду.


- Який вид архітектурного конкурсу обрано ВАКС?

ВАКС прагне в результаті конкурсу відібрати переможців, здатних у подальшому безпосередньо реалізувати розроблену ними кращу проєктну пропозицію нового будівництва корпусу ВАКС. Цей архітектурний конкурс є «конкурсом для фахівців».

Саме тому одним із основних критеріїв до проведення конкурсу було обрано ретельний кваліфікаційний відбір на чітких і прозорих умовах, встановлених у програмі конкурсу (фахівці мають бути відповідної кваліфікації; мати досвід реалізації проєктів, аналогічних до проєктної пропозиції у цьому конкурсі; підтвердити поточну можливість виконання таких робіт).

Виходячи з наведеного, ВАКС проводить закритий архітектурний конкурс, «закритість» якого передбачає лише встановлені кваліфікаційні критерії. Будь-який кваліфікований суб’єкт може взяти участь у цьому конкурсі і подати свої пропозиції.


- Які ж це кваліфікаційні вимоги?

1. До участі в Конкурсі допускаються фахівці з вищою освітою у галузі знань «Архітектура та будівництво» (є архітекторами (інженерами), які пройшли професійну атестацію та мають кваліфікаційний сертифікат відповідно до вимог Закону України «Про архітектурну діяльність», а також авторські колективи, у складі яких є хоча б один фахівець, який відповідає зазначеним вимогам.

2. Особи, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, повинні мати досвід реалізації проєктів, аналогічних до проєктної пропозиції у цьому Конкурсі, що полягає у виконанні відповідних робіт у сфері архітектурного та інженерно-будівельного проєктування адміністративних будівель (у тому числі, розроблення проєктно-кошторисної документації) за кодом видів економічної діяльності 71.11 «Діяльність у сфері архітектури», подати портофоліо таких робіт (в електронному вигляді в форматі «.pdf», розміром до 10 mb), а також підтвердити поточну можливість виконання таких робіт.


- Я бажаю взяти участь у конкурсі – чи можу я подати заявку та чи буде вона розглянута, враховуючи, що конкурс є «закритим»?

Кожен, хто бажає взяти участь у конкурсі та вважає, що відповідає вказаним в оголошенні вимогам, запрошується до участі!.

Усі подані заявки будуть розглянуті, а особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам, отримають запрошення для участі в конкурсі.


- Яка кількість та розміри премій конкурсу?

- Для відзначення відібраних проєктних пропозицій встановлюються три премії:
– перша – 60 тис. грн;
– друга – 40 тис. грн;
– третя – 20 тис. грн.

- Які строки конкурсу?

Подача письмової заявки щодо участі в Конкурсі, реєстрація учасників та одержання від відповідального секретаря Конкурсу конкурсної документації здійснюється до 20 серпня 2021 року в робочі дні з 10:00 до 16:00 (адреса: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7).

Подання учасниками проєктних пропозицій на Конкурс здійснюється до 20 жовтня 2021 року в робочі дні з 10:00 до 16:00.

Журі підбиває підсумки Конкурсу та визначає переможців Конкурсу не пізніше 31 жовтня 2021 року.


- Я маю питання стосовно участі в конкурсі – до кого можу звернутись?

Організацію прийняття заявок щодо участі в Конкурсі, реєстрацію учасників, надання їм конкурсної документації та вихідних даних забезпечує відповідальний секретар.

Для отримання відповідей на запитання стосовно конкурсу, Програми та умов конкурсу тощо, необхідно звернутися до відповідального секретаря конкурсу Олександра Барановського за наступними контактами:

e-mail: alex.baranowski@ukr.net, тел.: +380 93 127 69 03.

За додатковою інформацією стосовно загальних засад проведення конкурсу (щодо інформації про організатора, замовників конкурсу тощо) Ви можете звернутися безпосередньо до ВАКС за тел.: +380 44 561 27 08, e-mail: inbox@vaks.gov.ua.

Про це повідомив сайт Вищого антикорупційного суду.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
На захист суверенності України та демократії в Європі donum auctoris На захист суверенності України та демократії в Європі
Від «Тигрів», «Пантер» до «Леопардів» у бронетанковому оснащенні Збройних Сил Німеччини пройшло більше 70-ти років.
Cуди в умовах війни: евакуація з Бахмута і порятунок з Маріуполя Донецького апеляційного суду Феміда Cуди в умовах війни: евакуація з Бахмута і порятунок з Маріуполя Донецького апеляційного суду
Редакція ІА Українське право рекомендує до ознайомлення з розповіддю керівниці апарату суду Наталії Місько, котра...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі п...
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика