ВиданняМіжнародні видання

Науково-теоретичного журналу "Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс")

22.01.2019 / 10:24
1456
+A
-a

Науково-теоретичного журналу "Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс")

Триває набір статей для публікації в першому (лютневому) номері науково-теоретичного журналу "Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс") за 2019 рік.

Статті приймаються до 29 січня і будуть надруковані до 28 лютого 2019 року.

"Європейський політико-правовий дискурс" – Чеський науковий журнал, запрошує до співпраці у рамках публікації наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих вчених (аспірантів, здобувачів), які спеціалізуються в різних галузях юриспруденції, політології та соціології.

Журнал входить до наукометричних баз даних  Index Copernicus (Імпакт-фактор – 80,50) та International Scientific Indexing (Імпакт-фактор – 0,849).

З текстом журналу та повним архівом попередніх випусків можна ознайомитись на нашому сайті.

Терміни закінчення прийняття статей до відповідних номерів журналу -- орієнтовні. У зв'язку із великою кількістю статей у редакційному портфелі редколегія може довільно змінювати ці терміни.

Терміни виходу номерів журналу із друку -- до кінця кожного парного місяця -- незмінні.

Статті приймаються українською, чеською, польською, англійською, німецькою, французькою мовами.

Перевага надається статтям, написаним іноземною мовою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в статтях, які подаються до журналу обов'язково мають бути враховані наступні вимоги:

- прізвище та ім'я автора, назва статті, анотація (обсягом 700-900 знаків) та ключові слова подаються двома мовами: мовою статті та англійською мовою;

- посилання на джерела та літературу робляться посторінково (за допомогою «автоматичних посилань») та подаються мовою оригіналів, тобто не перекладаються та не транслітеруються;

- звичайний список літератури наприкінці статті не подається, але водночас – наприкінці статті додатково розміщується список цитованої та використаної у статтілі тератури в «латинізованому» вигляді: в ньому всі кириличні назви перекладаються та додатково транслітеруються латиницею.

Детальні умови публікації в журналі "Evropský politický a právní diskurz" та вимоги до статей містяться на сайті журналу.

Наукова стаття, опублікована в "Evropskýpolitický a právnídiskurz", вважається публікацією в професійному виданні зарубіжної держави згідно п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України "Про публікацію результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів  доктора і кандидата наук" № 1112 від 17 жовтня 2012 р.

Редакційна політика журналу:

 Європейський політико-правовий дискурс - міжнародний журнал, присвячений міжнародному праву, національному праву європейських країн, політичній науці, міжнародним відносинам. До публікації в журналі приймаються статті високої якості, які представляють важливий інноваційний, теоретичний, концептуальний, методологічний та емпіричний внесок у відповідних галузях науки. Журнал використовує систему анонімного рецензування з метою верифікації наукової якості статей.

Журнал особливо зацікавлений в міждисциплінарних дослідженнях в області права та політичної науки. Вітаються також будь-які дослідження, які стосуються політико-правових проблем різних національних і міжнародних інститутів.

Редколегія приймає для публікації оригінальні матеріали і не розглядає можливості публікації раніше надрукованих матеріалів.

Контактна інформація:

 Поштова адреса головного офісу: BEROSTAV DRUŽSTVO, Vlastislavova 562/15, 140 00, Praha 4 - Nusle

 Офіційний сайт: eppd13.cz 

E-mail:

admedit@eppd13.cz

ediskurs@gmail.com

eppd13@gmail.com

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право на довіру donum auctoris Право на довіру
Висловлення недовіри Генеральному прокурору парламентом, як інститут відповідальності, свідчить про залежність очіл...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
ЗАХОДИ
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика