ВиданняУкраїнські видання

"Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс")

26.03.2020 / 09:43
23
+A
-a

"Evropský politický aprávní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс")

Триває набір статей для публікації в квітневому номері (Том 7, вип.2) журналу "Evropský politický a právní diskurz" ("Європейський політико-правовий дискурс") за 2020 рік.

Кінцевий термін подання матеріалів продовжено до понеділка 30 березня включно.

Детальні умови публікації в журналі "Evropský politický a právní diskurz" та вимоги до статей містяться на сайті журналу.

З повним архівом попередніх випусків можна ознайомитись тут.

"Європейський політико-правовий дискурс" - Чеський науковий журнал, запрошує до співпраці у рамках публікації наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих вчених (аспірантів, здобувачів), які спеціалізуються в різних галузях юриспруденції, політології та соціології.

Журнал входить до наукометричної бази даних Index Copernicus (Impact factor – ICV 2015: 65.70; ICV 2016: 64.77; ICV 2017: 80.50; ICV 2018: 79.30). 

Публікація в журналі

Також триває набір статей для публікації в наступному номері журналу.

Статті для публікації в третьому (червневому) номері журналу приймаються до 28 травня і вийдуть друком до 30 червня.

Терміни закінчення прийняття статей до відповідних номерів журналу -- орієнтовні. У зв'язку із великою кількістю статей у редакційному портфелі редколегія може довільно змінювати ці терміни.

Терміни виходу номерів журналу із друку -- до кінця кожного парного місяця -- незмінні.

Вартість публікації

Ціна за публікацію статті обсягом до 14 сторінок (28000 друкованих знаків) складає відповідно 1390 грн за статтю українською мовою та 1090 грн за статтю будь-якою іноземною мовою (крім російської). Публікація кожної додаткової сторінки - 70 грн. Можливе видання статей обсягом до 30 сторінок.

Термінова публікація оплачується за окремим тарифом.

Статті приймаються українською, чеською, польською, англійською, німецькою, французькою мовами.

Перевага надається статтям, написаним іноземною мовою.

Вимоги до статей:

- прізвище та ім'я автора, назва статті, анотація (обсягом 700-900 знаків) та ключові слова подаються двома мовами: мовою статті та англійською мовою;

- посилання на джерела та літературу робляться посторінково (за допомогою «автоматичних посилань») та подаються мовою оригіналів, тобто не перекладаються та не транслітеруються;

- звичайний список літератури наприкінці статті не подається, але водночас

- наприкінці статті додатково розміщується список цитованої та використаної у статті літератури в «латинізованому» вигляді: в ньому всі кириличні назви перекладаються та додатково транслітеруються латиницею.

Детальні умови публікації в журналі "Evropský politický a právní diskurz" та вимоги до статей містяться на сайті журналу.

Наукова стаття, опублікована в "Evropský politický a právní diskurz", вважається публікацією в професійному виданні зарубіжної держави згідно п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України "Про публікацію результатів дисертацій на здобуття вчених мір доктора і кандидата наук" № 1112 від 17 жовтня 2012 р.

Редакційна політика журналу:

Європейський політико-правовий дискурс - міжнародний журнал, присвячений міжнародному праву, національному праву європейських країн, політичній науці, міжнародним відносинам. До публікації в журналі приймаються статті високої якості, які представляють важливий інноваційний, теоретичний, концептуальний, методологічний та емпіричний внесок у відповідних галузях науки. Журнал використовує систему анонімного рецензування з метою верифікації наукової якості статей.

Журнал особливо зацікавлений в міждисциплінарних дослідженнях в області права та політичної науки. Вітаються також будь-які дослідження, які стосуються політико-правових проблем різних національних і міжнародних інститутів.

Редколегія приймає для публікації оригінальні матеріали і не розглядає можливості публікації раніше надрукованих матеріалів.

Контактна інформація:

Поштова адреса головного офісу: BEROSTAV DRUŽSTVO, Vlastislavova 562/15, 140 00, Praha 4 - Nusle

Офіційний сайт: eppd13.cz 

E-mail:

admedit@eppd13.cz

ediskurs@gmail.com

eppd13@gmail.com


КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право на довіру donum auctoris Право на довіру
Висловлення недовіри Генеральному прокурору парламентом, як інститут відповідальності, свідчить про залежність очіл...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
ЗАХОДИ
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика