НовиниУкраїна

Де друкувати інформацію про скликання З’їзду суддів, – позиція ВРП

18.11.2019 / 16:29
179
+A
-a

Де друкувати інформацію про скликання З’їзду суддів, – позиція ВРП

Вища рада правосуддя розглянула проєкт Закону України № 2309 «Про внесення зміни до статті 130 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», внесений на розгляд Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом вносяться зміни до частини п’ятої статті 130 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» шляхом виключення газети «Урядовий кур’єр» з переліку видань, де обов’язково публікується інформація про утворення організаційного комітету із скликання з’їзду суддів, а також оголошення про скликання з’їзду суддів України і питання, що виносяться на його розгляд.

Залишається обов’язковість публікації зазначеної інформації лише в газеті «Голос України».

Згідно з пояснювальною запискою проект акта розроблено для реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої Верховною Радою України 4 жовтня 2019 року, зокрема досягнення одного із показників ефективності визначеної для Уряду Цілі 11.1 «Людина живе в державі, яка ставить перед собою реалістичні цілі та досягає їх з використанням розумно необхідних для цього ресурсів» – «Зменшення витрат на функціонування органів державної виконавчої влади (у % від загальної витратної частини бюджету)» – пропонується шляхами зменшення адміністративних витрат державного апарату, оцифруванням процесів та інформації, відмовою від паперового документообігу.

Вища рада правосуддя зазначає, що загалом законопроект № 2309 слід оцінювати як позитивну ініціативу Уряду, оскільки друк і розповсюдження періодичного видання у вигляді газети на папері потребують значних фінансових, матеріальних і людських ресурсів.

Інформація про прийняті органами влади рішення може дублюватися на веб-порталі «Судова влада України» (www.court.gov.ua), де у розділі «Інше» у рубриці «З’їзди суддів» міститься інформація з організаційних питань, про рішення, прийняті з’їздами, проведеними у 2017–2019 роках.

 

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Прокуратура України: камо грядеши? donum auctoris Прокуратура України: камо грядеши?
Історія прокуратури України віддзеркалює історію держави. Від перших паростків незалежності до конституційного офор...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика