НовиниУкраїна

Держпраці України: результати діяльності та плани на поточний рік

04.03.2019 / 16:29
952
+A
-a

Держпраці України: результати діяльності та плани на поточний рік

Заступник директора – начальник відділу з питань трудових відносин Державної служби України з питань праці Олена Коновалова на одному із заходів АПУ, представила звіт роботи цього органу за 2018 рік та розповіла про основні напрямки та принципи роботи у 2019 році.

За переконанням доповідача, одна з основних проблем, з якими бореться Держпраця – це неформальна зайнятість. Наразі немає точних даних, скільки саме людей в Україні працюють «в тіні», однак приблизна кількість становить близько 3,5 млн. людей із розрахунку на 10 млн. працюючих офіційно.

Друга проблема – це заборгованість по заробітній платі, яка вже досягла майже 3 млрд. грн. Також не менш важливими є проблема забезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці та захисту прав працівників, які проходять військову службу, що стало найбільш актуальним для України в останні роки.

РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА З РОБОТОДАВЦЯМИ

Однак, слід розуміти, що Держпраця працює не лише як наглядовий орган.

Цікаво, що ще 05 вересня 2018 р. Урядом було прийнято розпорядження № 649-Р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Згідно з даним документом планувалось проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи до 05 жовтня 2018 року, а потім вже проведення комплексних заходів.

Так, за підсумками роз`яснювальної роботи було охоплено 25 777 роботодавців, до яких здійснювався безпосередній виїзд інспектора Держпраці та яким надавались консультації з цих питань, і це без врахування тих осіб, які могли бачити таку інформацію на веб-сайті чи з інших джерел. Тобто до цієї кількості було враховано саме ти роботодавців, з якими особисто спілкувались інспектори Держпраці та попереджали про те, що плануються певні заходи спрямовані на детінізацію ринку праці.

БОРОТЬБА З НЕОФОРМЛЕНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

За минулий рік Держпрацею було виявлено близько 25 000 осіб, з якими або не було укладено трудового договору або була порушена процедура його укладення, або ж відбувалась підміна трудових іншим видом відносин.

Як результат, на 01 грудня 2018 року загальна кількість застрахованих осіб в Україні збільшилась на 432 045 осіб (у порівнянні з показниками до початку 2018 року) і відповідно сума сплаченого ЄСВ була збільшена на 5 млрд. 34 млн. грн. Окрім цього за згадуваний період кількість фізичних осіб-підприємців зросла на 75 000 осіб.

Серед галузей економіки, які мають найвищий ризик використання не задекларованої праці, спікер виділяє наступні:

1.      Торгівля, діяльність готелів та ресторанів – 4 789 осіб;

2.      Будівництво – 4 035 осіб;

3.      Промисловість – 2 933 особи;

4.      Сільське господарство –1 802 особи.

Повертаючись до попереднього питання, що розглядалось, то цікавим є те, що на даний час у роботодавця є можливість запросити за своєю ініціативою до себе інспектора з метою здійснення ним аудиту стану дотримання на підприємстві законодавства про працю, оформлення відповідних документів та надання рекомендацій задля усунення порушень. Це є абсолютно безкоштовною процедурою і без будь-яких негативних наслідків для роботодавця (наприклад, без штрафів).

До того ж, у інспектора також є можливість періодичного відвідування роботодавця з метою сповіщення про актуальні зміни в законодавстві, на які слід звернути увагу, як за ініціативою роботодавця, так і за ініціативою самої інспекції.

Так, за 2018 рік було зроблено 21 770 превентивних заходів та 20 878 контрольних. Тобто, незважаючи на помилкове побутове уявлення функцій цього органу, виключно як контролюючого, більшість дій інспекторів направлені насамперед на роз`яснення роботодавцям їх прав і обов`язків та на запобігання правопорушенням.

Водночас, не залишаються поза увагою і здійснення інспекційних відвідувань з метою виявлення працівників, які неофіційно влаштовані. Так, всього за 2018 рік було виявлено 33 900 порушень на 13 971 підприємствах, з яких усунено було 30 915 порушень.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ВИПЛАТІ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Держпраці вже два роки веде моніторинг заборгованості по заробітній платі в Україні. На офіційному сайті контролюючого органу можна знайти інформацію про боржників та суми заборгованостей.

Відповідно до моніторингу можна зробити висновок, що найбільша частина заборгованості сконцентрована в економічно активних підприємствах (55%). Економічно неактивні заборгували близько 15%, а також серед боржників є підприємства-банкрути із 30% боргу.

На вимогу державних інспекторів праці було погашено заборгованості з виплати заробітної плати на суму 640 669 000,00 грн., а саме 554 підприємства-боржника розрахувалися з 104 249 працівниками.

Серед основних причин наявності заборгованості по виплаті заробітної плати на економічно активних підприємствах державної форми власності виділяють такі як відсутність державного фінансування (держзамовлення), неповні розрахунки між постачальниками та споживачами, міжгалузеві цінові диспропорції, несвоєчасний та неповний розрахунок замовника за виконані роботи, скорочення обсягів виробництва, зменшення замовлень на товари та послуги тощо.

На підприємствах комунальної власності причинами можуть слугувати відсутність коштів місцевого бюджету, непроведення розрахунків контрагентами, складнощі з реалізацією продукції, переорієнтація ринків збуту.

Приватні підприємства стають боржниками через відсутність (блокування) господарської діяльності або ж через дебіторську заборгованість.

Щодо дотримання виплати мінімального розміру заробітної плати, то у 2018 році Держпрацею було проконтрольовано дотримання цієї норми у 6 625 роботодавців, 281 з яких виплатили близько 3,5 млн. грн. своїм працівниками у якості індексації грошових доходів населення.

КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ГАРАНТІЙ ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ ПРАЦІВНИКІВ

При аналізі цього питання, як відмітила доповідач, слід розпочати з працівників, які були призвані на військову службу. За цим напрямком Держпраця здійснила 586 інспекційних відвідувань, під час яких виявлено 32 порушення, та 1326 превентивних заходів.

Зокрема було зафіксовано 25 порушень статті 119 КЗпП України. Так, працівників призваних на військову службу звільняли, їм не виплачували середній заробіток за час військової служби, не проводились коригування середньої заробітної плати у зв`язку з підвищенням тарифних ставок (посадових окладів) тощо.

По-друге, дотримання права працюючих неповнолітніх знаходиться у Держпраці на постійному контролі. Як правило, роботодавці не оформлюють офіційно трудові відносини з неповнолітніми, що, безсумнівно, може викликати проблеми в майбутньому.

За підсумками 2018 року 79 роботодавців так чи інакше порушували права дітей, а загальна кількість порушень становила 169. Більшість порушень стосувались неоформлення або неналежного оформлення дітей роботодавцем. Також є багато випадків непроведенняпопередніх або періодичних (щорічних) медоглядів.

Щодо зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, то слід звернути увагу, що превентивних заходів в цій сфері було здійснено 4 634, а перевірок лише 548. Більшість виявлених порушень стосувались неподання або неналежного подання звітності про зайнятість і працевлаштування вищезазначених осіб та невиконання нормативу робочих місць призначених для працевлаштування інвалідів.

РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ

Так, варто пам’ятати, що не лише інспектори Держпраці здійснюють контроль у сфері дотримання трудового законодавства. Можна згадати також про децентралізацію, внаслідок якої було видано посвідчення 531 інспектору праці органу місцевого самоврядування (найбільше таких інспекторів у Дніпропетровській, Львівській та Хмельницькій областях).

Загалом Держпрацею було проведено аж 10 169 консультацій (навчань) з інспекторами праці органів місцевого самоврядування. Хоча й функцій у таких інспекторів менше ніж у звичайних, однак навчання їм слід проводити регулярно, щоб вони якісно виконували свою роботу.

12 грудня 2018 року розпорядженням КМУ була прийнята Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні та План заходів щодо її реалізації. Реалізація даної концепції забезпечить насамперед імплементацію норм Директиви 89/391/ЄС. За результатами реалізації даної концепції можна очікувати наступне:

-         підвищення рівня захисту життя та здоров`я працівників;

-         зниження рівня та зменшення частоти виробничого травматизму, аварій і професійних захворювань (адже за 2018 рік було травмовано 4 126 осіб, з яких смертельно - 409 осіб);

-         підвищення ефективності діяльності інспекції праці;

-         підвищення відповідальності роботодавців за створення належних умов праці та безпечного виробничого середовища;

-         спрощення законодавства щодо безпеки і гігієни праці та зменшення адміністративного і регуляторного навантаження на роботодавця;

-         покращення інвестиційного клімату в Україні тощо.

Підсумовуючи, можна сказати, що хоча й є багато нарікань на Держпраці стосовно великої кількості повноважень, а також доволі великих штрафів, можна констатувати факт того, що Держпраці багато часу приділяє і превентивним заходам, які спрямовані на попередження правопорушень.

За словами доповідача, у Держпраці немає цілі виконати «план» та оштрафувати якомога більшу кількість роботодавців. Дійсно, є основні проблеми, які власне і намагається вирішити служба всіма своїми силами, але водночас інспектори готові приходити до підприємців і безкоштовно розповідати їм про те, як правильно дотримуватись законодавства про працю, проводити аудити компаній без будь-яких негативних наслідків для бізнесу, що безумовно є кроком назустріч. Водночас реформування даної галузі свідчить про наявність окремих проблем, які потребують вирішення, можливо шляхом наближення законодавства до стандартів ЄС.

Зозуля Наталія, «Українське право»

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика