НовиниУкраїна

Діяльність Нацполіції оцінять після 100 днів її роботи

20.11.2015 / 14:44
3381
+A
-a

Діяльність Нацполіції оцінять після 100 днів її роботи

З 7 листопада в Україні деюре запрацював новий правоохоронний орган - Національна поліція. Починаючи з першого дня, робота працівників, які пройшли атестацію, буде оцінюватися згідно з методикою "100 днів якості Національної поліції".

Оцінка якості роботи працівників буде здійснюватися незалежно від їхніх посад, звань, а також територіального та структурного підпорядкування.

Перші 100 днів стануть перехідним періодом для адаптації всіх підрозділів і працівників Національної поліції до нового стандарту якості та оцінки результатів своєї роботи.

Після завершення 100 днів буде прийнято кадрові рішення щодо керівного складу територіальних і структурних підрозділів Національної поліції України.

В рамках цієї Концепції планується кардинально змінити критерії оцінки роботи поліцейських: на перший план має вийти якість роботи працівників поліції, а не кількість.

Протягом 100 днів усі структурні підрозділи Національної поліції по всій країні двічі пройдуть перевірку якості своєї роботи.
  
Кінцева оцінка якості роботи територіальних та структурних підрозділів Національної поліції, а також їхніх керівників і рядових працівників формуватиметься з урахуванням таких показників:

 • результати зовнішнього соціологічного опитування населення;
 • результати оцінки ефективності роботи поліції бізнес-середовищем;
 • результати внутрішнього опитування працівників Національної поліції;
 • оцінка результатів виконання пріоритетних завдань.
Для дослідження думки населення про роботу поліції найближчим часом Нацполіція планує залучити незалежні соціологічні служби для проведення відповідного опитування. Ключовими показниками стануть:
 • динаміка довіри населення до територіальних управлінь Національної поліції;
 • оцінка громадянами почуття власної безпеки в районі проживання;
 • оцінка рівня корупції у підрозділах поліції;
 • рівень задоволеності потерпілих і свідків злочинів роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події;
 • оцінка оперативності реагування поліції на повідомлення про злочини, ефективності роботи з протидії злочинності.
Крім того, Національна поліція розробляє методику оцінки якості роботи територіальних органів поліції регіональними бізнес-спільнотами. Зазначені дослідження також будуть здійснюватися незалежними соціологічними службами у фокус-групах за різними напрямами:
 • оцінка роботи поліції приватними підприємцями;
 • оцінка роботи поліції малим і середнім бізнесом;
 • оцінка роботи поліції великим бізнесом та іноземними компаніями.
Ключовими показниками роботи поліції з бізнес-середовищем стануть:
 • динаміка довіри до територіальних управлінь Національної поліції;
 • оцінка ефективності роботи поліції;
 • наявність фактів втручання в роботу комерційних структур;
 • оцінка сприйняття рівня корупції в підрозділах поліції.
Буде проведено і внутрішнє опитування працівників Національної поліції. Ключовими чинниками вивчення стануть: 
 • оцінка роботи колег у рамках підрозділу за ключовими параметрами: ініціативність, оперативність, відповідність цінностям тощо;
 • оцінка роботи вищого керівництва структурних і територіальних підрозділів, їхніх зусиль по забезпеченню нормальних умов роботи поліцейських;
 • оцінка рівня співпраці структурних підрозділів поліції;
 • оцінка мотивації працівників.

Результати внутрішнього опитування, поряд з інформацією Департаменту внутрішньої безпеки, будуть використовуватися під час прийняття ключових кадрових рішень, зокрема щодо заохочень та просування по службі в усіх без винятку структурних підрозділах Національної поліції.

Протягом "100 днів якості" завдання підрозділів будуть розподілені за пріоритетами. Завдання, виділені із загального масиву, отримають статус першочергових або пріоритетних.

Як вважає керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе, реалізація Концепції дозволить створити Національну поліцію як якісно новий правоохоронний орган, незалежний від політичних впливів, в якому кожен поліцейський професійно і чесно служитиме українському народу.

Джерело:  Прес-служба МВС
КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Прискорення у праві: нові виклики donum auctoris Прискорення у праві: нові виклики
Одна з невиліковних сучасних хвороб в українському праві – ігнорування процедури. Але… Історія, від якої є бажання ...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
 • Як ви оцінюєте нове процесуальне законодавство?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика