Міністерство юстиції здійснює внесення відомостей до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, в чіткій відповідності до вимог Закону України "Про запобігання корупції". Таку заяву поширили в Мін'юсті у відповідь на закиди Генпрокуратури щодо неналежне ведення реєстру "корупціонерів".
Проте, як пояснили у Міністерстві, це не стосується копій рішень за 2011 - 2014 роки. Вони надійшли і досі продовжують надходити до Мін’юсту від Державної судової адміністрації України, що є держателем єдиного державного реєстру судових рішень, з великим запізненням. До того у Мін'юсті зазначили, що ці копії рішень почали надходити лише після спільного звернення Міністерства юстиції та Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції у зв’язку з виявленням неналежного виконання порядку надсилання електронних копій судових рішень Державною судовою адміністрацією України.
Внесення зазначених рішень до реєстру здійснюється з урахуванням об’єктивних можливостей Міністерства юстиції. Більше того, задля прискорення внесення відомостей до реєстру ще минулоріч до його ведення були залучені додаткові працівники.
У відомстві обіцять до набрання чинності Закону України "Про державну службу", тобто до 1 травня 2016 року, повністю актуалізувати дані реєстру.
При цьому у Мін'юсті зазначають, що озвучені Генпрокуратурою можливі ризики прийняття на державну службу осіб, які вчинили корупційні правопорушення, не мають підстав для таких тверджень.