НовиниУкраїна

До Держбюро розслідувань починається конкурс на керівні посади

10.05.2016 / 09:08
19752
+A
-a

До Держбюро розслідувань починається конкурс на керівні посади

З 10 травня оголошується прийом документів на зайняття посад Директора, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань. Відповідне оголошення розміщено на сайті Кабінету Міністрів.

Подавати документи можна буде до 8 червня.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» комісія з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань оголошує конкурс на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань.

Охочі взяти участь у конкурсі на зайняття посад у Державному бюро розслідувань повинні мати громадянство України, бути не молодше 35 років, мати вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше 10 років, досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років, володіти державною мовою, не належати до політичної партії. До осіб, які бажають пройти конкурс, також висуваються вимоги щодо відсутності як на сьогодні, так і в минулому членства в організації, забороненій законом або судом, відсутності чинного рішення суду про визнання особи недієздатною або про обмеження її цивільної дієздатності, відсутності судимості за вчинення злочину, не погашеної або не знятої в установленому законом порядку (крім реабілітованої особи), непритягнення протягом останнього року до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією. Крім того, такі кандидати повинні мати високі моральні якості, бездоганну репутацію та бути спроможними за станом здоров’я виконувати службові обов’язки.

Для участі у конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також на участь у психофізіологічному дослідженні із застосуванням поліграфа та проходження тестування на знання законодавства;

- автобіографію, контактний номер телефону та адресу електронної пошти, а також відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта громадянина України;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік;

- копії документів про вищу освіту (диплом), вчені звання та наукові ступені;

- копію трудової книжки (у разі наявності) або копію документа (наказ, договір підряду тощо), що підтверджує трудові відносини з відповідною юридичною особою, а також самостійно складену кандидатом довідку про тривалість стажу роботи в галузі права та тривалість роботи на керівних посадах;

- медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ;

- копію військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- есе на тему «Концепція діяльності Державного бюро розслідувань. Десять першочергових кроків протягом півроку» (обсяг до 5 друкованих сторінок).

Засідання конкурсної комісії будуть відкритими для представників засобів масової інформації та журналістів, а також вестиметься онлайн-трансляція засідань на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

Відповідно до Закону «Про Державне бюро розслідувань» конкурсна комісія обирає кандидата на зайняття посади Директора ДБР і вносить відповідне подання Прем’єр-міністру України, а безпосереднє призначення здійснює Президент. Щодо заступників Директора ДБР, то за поданням конкурсної комісії їх призначає Директор Держбюро.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика