НовиниУкраїна

Громадськість високо оцінила роботу ВААС

20.07.2016 / 09:46
3921
+A
-a

Громадськість високо оцінила роботу ВААС

Вінницький апеляційний адміністративний суд вже вдруге погодився показати реальну картину задоволення громадян судовими послугами і взяв участь у програмі опитування відвідувачів суду щодо рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування, проведених із застосуванням системи оцінювання роботи суду. Про це повідомляє прес-служба суду.

Протягом червня-липня 2016 року відвідувачі суду за спеціально розробленою анкетою мали змогу оцінити його діяльність за такими параметрами, як фізична доступність суду, зручність та комфортність перебування у суді, повнота та ясність судової інформації, якість роботи працівників апарату суду, дотримання термінів судового розгляду, якість роботи суддів, якість та написання та обґрунтування судового рішення.

За результатами опитування, відвідувачі оцінили роботу ‎ВААС досить високо – на 4,7 бали за 5-бальною шкалою.

96% опитаних оцінили якість роботи ВААС на відмінно та добре, а 95% респондентів вважають, що судді та працівники апарату виявляють професіоналізм та знання своєї справи.

Так, у рамках 5-бальної шкали, на думку опитаних, для суддів ВААС характерним є:

1. коректність, доброзичливість і ввічливість;

2. неупередженість та незалежність при вирішенні справи;

3. належна підготовка до справи та значення справи;

4. надання можливостей сторонам обґрунтувати свою позицію;

5. дотримання процедури розгляду їх справи.

На думку громадян, які є учасниками судових засідань, судові рішення у справах добре обґрунтовані та викладені легкою і доступною для розуміння мовою (92% та 91%).

Також відвідувачі задоволені роботою працівників апарату суду та позитивно оцінили їх роботу в першу чергу за такими критеріями: професіоналізм і знання своєї справи у спілкуванні з відвідувачами, доброзичливість, повага, побажання допомоги. Відмічено однакове ставлення до всіх, незалежно від соціального статусу та старання у роботі.

Окрім того, більшість респондентів зазначили, що всупереч своїм попереднім очікуванням 62% опитаних громадян отримали кращі враження від візиту до суду. При цьому 87% громадян, які були в минулому році або раніше, відмітили чергові покращення роботи суду порівнянно з його роботою протягом попередніх років.

Узагальнені результати блоку питань анкети щодо повноти та ясності судової інформації свідчать про те, що громадян у більшості випадків задовольняють розташування кабінетів і залів судового засідань у Вінницькому апеляційному адміністративному суді (понад 96%) та правила допуску до суду і перебування в ньому (97%). Респонденти оцінили зручність розташування інформаційних стендів - 96%, а 99% опитуваних зауважили, що отримали повну інформацію про справи, призначені до розгляду.


КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Хто і чому в Україні проти військової юстиції ? donum auctoris Хто і чому в Україні проти військової юстиції ?
Військові стверджують, що на війні немає місця дилетантизму. Ба, більше – в армійському середовищі дилетанти є за...
Cуди в умовах війни: евакуація з Бахмута і порятунок з Маріуполя Донецького апеляційного суду Феміда Cуди в умовах війни: евакуація з Бахмута і порятунок з Маріуполя Донецького апеляційного суду
Редакція ІА Українське право рекомендує до ознайомлення з розповіддю керівниці апарату суду Наталії Місько, котра...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі п...
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика