НовиниУкраїна

Громадськість високо оцінила роботу ВААС

20.07.2016 / 09:46
3537
+A
-a

Громадськість високо оцінила роботу ВААС

Вінницький апеляційний адміністративний суд вже вдруге погодився показати реальну картину задоволення громадян судовими послугами і взяв участь у програмі опитування відвідувачів суду щодо рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування, проведених із застосуванням системи оцінювання роботи суду. Про це повідомляє прес-служба суду.

Протягом червня-липня 2016 року відвідувачі суду за спеціально розробленою анкетою мали змогу оцінити його діяльність за такими параметрами, як фізична доступність суду, зручність та комфортність перебування у суді, повнота та ясність судової інформації, якість роботи працівників апарату суду, дотримання термінів судового розгляду, якість роботи суддів, якість та написання та обґрунтування судового рішення.

За результатами опитування, відвідувачі оцінили роботу ‎ВААС досить високо – на 4,7 бали за 5-бальною шкалою.

96% опитаних оцінили якість роботи ВААС на відмінно та добре, а 95% респондентів вважають, що судді та працівники апарату виявляють професіоналізм та знання своєї справи.

Так, у рамках 5-бальної шкали, на думку опитаних, для суддів ВААС характерним є:

1. коректність, доброзичливість і ввічливість;

2. неупередженість та незалежність при вирішенні справи;

3. належна підготовка до справи та значення справи;

4. надання можливостей сторонам обґрунтувати свою позицію;

5. дотримання процедури розгляду їх справи.

На думку громадян, які є учасниками судових засідань, судові рішення у справах добре обґрунтовані та викладені легкою і доступною для розуміння мовою (92% та 91%).

Також відвідувачі задоволені роботою працівників апарату суду та позитивно оцінили їх роботу в першу чергу за такими критеріями: професіоналізм і знання своєї справи у спілкуванні з відвідувачами, доброзичливість, повага, побажання допомоги. Відмічено однакове ставлення до всіх, незалежно від соціального статусу та старання у роботі.

Окрім того, більшість респондентів зазначили, що всупереч своїм попереднім очікуванням 62% опитаних громадян отримали кращі враження від візиту до суду. При цьому 87% громадян, які були в минулому році або раніше, відмітили чергові покращення роботи суду порівнянно з його роботою протягом попередніх років.

Узагальнені результати блоку питань анкети щодо повноти та ясності судової інформації свідчать про те, що громадян у більшості випадків задовольняють розташування кабінетів і залів судового засідань у Вінницькому апеляційному адміністративному суді (понад 96%) та правила допуску до суду і перебування в ньому (97%). Респонденти оцінили зручність розташування інформаційних стендів - 96%, а 99% опитуваних зауважили, що отримали повну інформацію про справи, призначені до розгляду.


КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13
13.02.2020 12:00:00 - Lviv Legal Criminal Talks
14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика