НовиниУкраїна

НААУ визначила склад Комітету молодих адвокатів

12.07.2018 / 14:28
2030
+A
-a

НААУ визначила склад Комітету молодих адвокатів

Національна асоціація адвокатів України визначила склад Ради «NextGen» (за статусом комітету НААУ), до якої увійшли 10 молодих адвокатів.

8 членів Ради призначені терміном на 1 поточний рік Головою НААУ, РАУ за поданням Голови Комітету. Голова NextGen Владислав Білоцький та його заступник Катерина Ковалевська увійшли до Ради Комітету за посадою.

Так, членами комітету стали:

Сергій Барбашин – адвокат, керуючий партнер Trustme Law Firm. Спеціалізується у сфері права інтелектуальної власності та вирішенні судових спорів. У сфері інтелектуальної власності займається реєстраціями об’єктів, оскарженням неправомірних відмов у реєстраціях, а також здійснює розробку ліцензійних договорів, створення та підтримання портфелів інтелектуальної власності підприємств.

Таїсія Білоцька - адвокат, партнер адвокатського об’єднання Berylstone. Практикує в юриспруденції більше 8 років, отримала свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю в 2017 році. Протягом 2010-2013 років брала активну участь в імплементації європейського законодавства.

Владислав Білоцький - адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання Berylstone, є одним кращих фахівців у праві інтелектуальної власності. Входить до складу Ради адвокатів м. Києва, Комітету з міжнародних зв’язків при НААУ, очолює представництво НААУ в Мексиканській республіці.

Віталій Власюк - адвокат, керуючий партнер юридичної фірми ePravo та адвокатського об’єднання Twin Lawyers, кандидат юридичних наук, викладач з міжнародного права та права Ради Європи. Заступник голови Комітету з міжнародних зв’язків при НААУ та голова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів.

Іван Гречківський - адвокат, керівник адвокатського бюро Гречківського. Спеціалізується на корпоративному праві та вирішенні спорів, бере участь у представництві іноземних та українських клієнтів в господарських та адміністративних спорах. Активно залучений у розвиток адвокатського самоврядування та міжнародних контактів української адвокатури. З 2016 року очолює Комітет з міжнародних зв’язків при НААУ. За посадою є членом Ради правління Міжнародної асоціації юристів (ІВА) та представником української адвокатури при Раді адвокатських та правничих товариств Європи (ССВЕ). Як представник НААУ входить до Ради правління Міжнародної асоціації юристів (IBA)

Юрій Григоренко – адвокат, арбітражний керуючий. Активно залучений у діяльність адвокатського самоврядування та захист прав адвокатів. Секретар Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ, спікер Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області, член комітету АПУ з конкурсного права; член Комітету господарського права і процесу Ради адвокатів Одеської області. За період 2016-2017 р.р. багаторазово відзначався почесними грамотами НААУ, ОБСЄ, Ради адвокатів Одеської області, ГТУ юстиції в Одеській області; 2017 року Міністерством юстиції України визнаний кращим молодим адвокатом України.

Олег Клим'юк – адвокат, адвокатське бюро Гречківського, закінчив факультет міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародне право, має статус сертифікованого перекладача англійської мови. Активно залучений у розвиток міжнародних контактів української адвокатури, є секретарем Комітету з міжнародних зв’язків при НААУ. З 2016 року є менеджером команд українських адвокатів на чемпіонатах з футболу MundiAvocat та EuroLawyer. У 2008-2009 рр. за програмою обміну вивчав китайську мову в Тянцзінскому політехнічному університеті м Тянцзінь, КНР. Під час навчання брав участь в правознавчих конкурсах, серед яких став фіналістом Leavitt Institute Jury Trial Competition, отримав Почесну грамоту Association For Organization and Promotion of Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot. З 1 вересня 2013 року – помічник Почесного консула Республіки Мальта в м. Києві.

Катерина Ковалевська – адвокат, керуючий партнер Адвокатського бюро «Катерини Ковалевської». Має п’ятнадцятирічний досвід в сфері захисту бізнесу, вирішення спорів у судовому порядку, з яких останні десять років надає правову допомогу юридичним особам та власникам бізнесу, як адвокат. Є знаним експертом у галузі сімейного права. Почесний член Союзу юристів України, входить до складу Ревізійної комісії останнього. Випускник всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього». Має низку відзнак та нагород від професійних громадських організацій.

Олена Мироненко-Шульган –адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «DéFENSE», закінчила юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Практикує в юриспруденції більше 9 року, працювала в адвокатських об’єднаннях та в іноземній компанії- світовому лідері з роздрібної торгівлі. З 2015 року активно бере участь в адвокатському самоврядуванні. На сьогодні спеціалізується в галузі міграційного, міжнародного комерційного, цивільного та господарського права.

Наталія Неупокоєва – адвокат, отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю 2009 року, спеціалізується у сфері кримінального та сімейного права. В 2015 році стала учасником тренінгу в Європейському суді по правам людини, м. Страсбург, Франція. Загальний стаж в галузі права складає 13 років. Має досвід роботи в суді загальної юрисдикції, фінансовій установі.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право на довіру donum auctoris Право на довіру
Висловлення недовіри Генеральному прокурору парламентом, як інститут відповідальності, свідчить про залежність очіл...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13
13.03.2020 08:00:00 - ІІІ Судовий форум
14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
13.03.2020 08:00:00 - ІІІ Судовий форум
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика