НовиниУкраїна

Нацбанк уточнив вимоги до різних видів електронного підпису

06.03.2019 / 11:06
911
+A
-a

Нацбанк уточнив вимоги до різних видів електронного підпису

Національний банк поліпшив умови застосування електронного підпису та електронної печатки в банківській системі України під час створення, оброблення та зберігання електронних документів, пов’язаних із вчиненням правочинів.

Відповідні норми містить нова редакція Положення про застосування електронного підпису в банківській системі України, затверджена постановою Правління НБУ від 25 лютого 2019 року № 42.

Зокрема, нововведеннями уточнено види електронного підпису та електронної печатки, які застосовуються у банківській системі України.

Це такі електронні підписи: кваліфікований ЕП; удосконалений ЕП, електронний підпис Нацбанку; простий; кваліфікована електронна печатка; удосконалена електронна печатка.

Конкретизовано вимоги щодо застосування кожного з видів електронного підпису та електронної печатки і встановлено вимоги щодо створення та зберігання електронних документів у банківській системі.

Так, використання удосконаленого ЕП, удосконаленої електронної печатки та простого ЕП здійснюється на підставі договору між банком і клієнтом, який укладається в письмовій формі (у вигляді паперового документа з власноручними підписами сторін або як електронний документ із кваліфікованим ЕП) після проведення ідентифікації та верифікації клієнта відповідно до вимог законодавства України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

Договір має містити умови та порядок(процедуру) визнання суб’єктами електронної взаємодії правочинів у вигляді електронних документів із використанням удосконаленого ЕП, удосконаленої електронної печатки або простого ЕП відповідно.

Договір має також містити умови щодо розподілу ризиків збитків, що можуть бути заподіяні підписувачам і третім особам у разі використання удосконаленого ЕП або удосконаленої електронної печатки відповідно.

Банк та клієнт мають право укласти договір про використання удосконаленого ЕП, удосконаленої електронної печатки та простого ЕП у вигляді електронного документа з використанням електронних підписів, щодо яких між клієнтом та банком вже укладено договір. Укладення окремого договору щодо використання кваліфікованого ЕП не вимагається.

Цей документ розроблено у зв’язку з набранням чинності 07 листопада 2018 року Закону України «Про електронні довірчі послуги».

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика