НовиниУкраїна

Найголовніше за тиждень: старт нового етапу судової реформи, фінансування системи правосуддя просять збільшити, затверджено нову концепцію ЄСІТС, діють зміни до Митного кодексу, в Україні створять військову поліцію

09.11.2019 / 09:00
257
+A
-a

Найголовніше за тиждень: старт нового етапу судової реформи, фінансування системи правосуддя просять збільшити, затверджено нову концепцію ЄСІТС, діють зміни до Митного кодексу, в Україні створять військову поліцію

Набув чинності закон про зміну у роботі органів суддівського врядування

4 листопада 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» (проєкт № 1008), попри численні заклики ветувати законодавчий акт.

7 листопада 2019 року закон набув чинності, спричинивши низку істотних змін в українській системі правосуддя.

Насамперед, припинилися повноваження поточного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (з цього приводу ексчлени Комісії звернулися до суддів з листом).

Новий склад ВККС оберуть на конкурсі, який проведе Вища рада правосуддя. Її склад зменшиться з 16 до 12 членів.

На посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України може претендувати громадянин України, який володіє державною мовою, має повну вищу юридичну освіту та стаж професійної діяльності у сфері права не менше 15 років, належить до правничої професії та є політично нейтральним.

У конкурсну комісію увійдуть три члени Ради суддів України і три експерти, запропоновані міжнародними організаціями.

Якщо раніше до Комісії входили вісім суддів і по два представники від Державної судової адміністрації, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, адвокатури та вищих юридичних навчальних закладів, то до нового складу адвокати і науковці вже не потраплять.

Новий склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів України має бути сформований протягом 90 днів.

І вже нові члени ВККС протягом двох місяців мають удвічі зменшити кількість суддів Верховного Суду: з 200 до 100. Відбір має проводитися за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.

Останнім днем роботи судді Верховного Суду, який не пройшов процедуру відбору, є дата, зазначена у рішенні Вищої ради правосуддя. Ці судді можуть бути переведені до відповідних апеляційних судів з урахуванням рейтингу, сформованого за результатами відбору.

У НААУ зазначають, що зменшення кількості суддів ВС негативно позначиться на праві громадян на доступ до суду, адже навіть із нинішнім складом суд не справляється із напливом справ. Припускається запровадження так званих касаційних фільтрів, коли колегія суддів буде приймати суб’єктивне рішення про допуск чи не допуск касаційної скарги від людини. Таким чином 90% касацій буде повернуто без розгляду і без відкриття касаційного провадження.

Ще одна новела закону – Комісія з питань доброчесності та етики (КПДЕ). Комісія буде колегіальним органом і діятиме при Вищій раді правосуддя.

До її складу увійдуть три члени ВРП і три міжнародні експерти. Міжнародні експерти входитимуть до складу комісії протягом шести років, кожен з них призначатиметься на два роки з можливістю перепризначення.

Основним завданням Комісії є оцінка відповідності члена або кандидата (під час спеціальної перевірки) до складу Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України принципам добросовісності та етичних норм судді. КПДЕ зможе вносити подання про звільнення ВККС і ВРП.

Протягом шести років з дня набрання чинності Законом, КПДЕ уповноважена притягувати суддю Верховного Суду до відповідальності за вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубого чи систематичного нехтування обов’язками.

Окрім того, Комісія має протягом 30 днів з дня її утворення перевірити членів Вищої ради правосуддя (крім Голови Верховного Суду).

Серед інших змін, передбачених законодавчим актом:

зменшення посадового окладу суддів ВС з 75 до 55 прожиткових мінімумів;

ВРП зможе розпочати дисциплінарне провадження щодо судді на основі анонімного повідомлення. Строк здійснення дисциплінарного провадження не може перевищувати 60 днів;

ВККСУ протягом двох місяців з дня формування її нового складу, завершує процедуру добору кандидатів на посаду судді місцевого суду, оголошеного рішенням Комісії від 03 квітня 2017 року;

суддівська винагорода встановлюється за єдиними правилами для всіх суддів незалежно від умов проходження ними кваліфікаційного оцінювання;

під дію Закону України «Про очищення влади» потрапляють тепер керівники Державної судової адміністрації та ВККСУ, які обіймали посади з 21 листопада 2013 року по 19 травня 2019 року.

Зазначимо, новий закон гостро розкритикували і українські, і міжнародні фахівці.

Варто додати, що Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи запросив думку Венеціанської комісії щодо законопроєкту. Оцінити документ Венеціанська коміся має у грудні цього року.

У НААУ попереджують, що наслідком ігнорування висновків Венеціанської комісії може стати скорочення європейських інвестицій у проекти, пов’язані з євроінтеграцією.

Керівники судів просять збільшити фінансування на систему правосуддя

Керівники судів, інших органів та установ у системі правосуддя звернулись зі спільними листами до Президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та високопосадовців з проханням збільшити фінансування галузі.

«Так, проєктом держбюджету-2020 доведено ДСА України граничний обсяг видатків загального фонду державного бюджету в сумі 11 622 144,8 тис. грн та спеціального фонду державного бюджету в сумі 3 000 000 тис. грн, всього –14 622 144,8 тис. гривень», – йдеться у листі.

Приріст до бюджетних показників 2019 року становить 509 879,3 тис. грн або 3,6%.

Ці показники не враховують низку суттєвих факторів, які потребують додаткових коштів порівняно з цьогорічним державним бюджетом.

Серед них: заміщення вакантних посад суддів; збільшення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та збільшення кількості прожиткових мінімумів для обрахування суддівської винагороди; старт роботи, Служби судової охорони, створення Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи і збільшення вартості відправлення поштової кореспонденції.

Мінімальна потреба у видатках для ефективної роботи судової системи відповідно до міжнародних стандартів становить 24 365 167,2 тис. гривень. Тобто на розвиток системи не вистачає 9 746 022,4 тис. грн.

Державна судова адміністрація затвердила нову концепцію ЄСІТС

Державна судова адміністрація України затвердила нову Концепцію Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Зазначимо, концепція включає в себе етапи створення ЄСІТС, аналіз стану і проблеми інформаційного забезпечення, ризики при впровадженні ЄСІТС.

Окрім того, у документі встановлено, які підсистеми будуть відкриті для громадян, а які будуть доступні лише працівникам системи правосуддя.

Громадяни отримають доступ до таких підсистем:

- електронний кабінет зовнішнього користувача ЄСІТС;

- Єдиний державний реєстр судових рішень (відкрита підсистема із знеособленими даними);

- Єдиний державний реєстр виконавчих документів (доступ авторизованих користувачів до виконавчих документів через електронний кабінет зовнішнього користувача ЄСІТС);

- підсистема «Суддівське досьє» (відкрита підсистема);

- підсистема «Електронний суд» (обмін документами судових справ з учасниками через електронний кабінет зовнішнього користувача);

- підсистема «Судова практика»;

- веб-портал судової влади України;

- підсистема «Відкриті набори даних»;

- підсистема «Автоматизована взаємодія з іншими автоматизованими системами».

Працівники правосуддя отримають доступ до таких підсистем:

- Електронний кабінет внутрішнього користувача ЄСІТС;

- Єдиний державний реєстр судових рішень (захищена підсистема, де зберігається інформація в повному обсязі, включаючи інформацію з обмеженим доступом);

- Єдиний державний реєстр виконавчих документів (захищена підсистема, де зберігається інформація в повному обсязі, включаючи інформацію з обмеженим доступом);

- підсистема «Суддівське досьє» (захищена підсистема, де зберігається інформація в повному обсязі, включаючи інформацію з обмеженим доступом);

- підсистема «Електронний архів»;

– підсистема аналітики, статистики, планування, звітності;,

- підсистема «Судова практика»

- підсистема автоматизованого розподілу справ;

- підсистема обміну електронними документами (єдина інформаційна шина);

- підсистема управління доступом та інформаційною безпекою;

- підсистема електронного документообігу;

- підсистема управління персоналом та фінансово-господарською діяльністю;

- підсистема захищеного відеоконференцзв’язку;

- контакт-центр органів судової влади та служба технічної підтримки користувачів ЄСІТС.

Реалізація концепції планується на період 2020 – 2023 років.

Нагадаємо, на початку березня 2019 року Державна судова адміністрація України на виконання рішення Вищої ради правосуддя відкликала офіційне оголошення щодо початку роботи ЄСІТС. Таке рішення довелося прийняти з метою збільшення часу для підготовки судів щодо роботи з системою. Зокрема, акцентувалася увага на відсутності кваліфікованих кадрів та матеріальних і фінансових ресурсів для її повноцінного запуску.

Набув чинності закон про авторизовані економічні оператори

7 листопада 2019 року набув чинності закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів», схвалений Верховною Радою 2 жовтня 2019 року.

Закон був розроблений на виконання зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та Угоди Світової організації торгівлі про спрощення процедур торгівлі.

Закон запроваджує в українському законодавстві механізм інституту АЕО аналогічний тому, що функціонує в ЄС, з перспективою подальшого взаємного визнання.

Сьогодні, програми авторизованого економічного оператора вже реалізовано у 83 країнах світу, ще 19 країн перебувають у стадії їх активного впровадження. За останній рік значно зросла кількість укладених міжнародних угод про взаємне визнання АЕО - з 57 до 78.

Програма авторизованих економічних операторів надає такі переваги для підприємств:

- пришвидшення проходження митних процедур (знижений рівень ризику; процедура спрощеного декларування);

- підвищення сервісу надання митних послуг (можливість надходження товарів відразу на склад компанії; попередження про здійснення фізичного огляду вантажу);

- економія витрат (зменшення затримок на кордоні; зменшення витрат на послуги митних терміналів);

- передбачуваність ведення бізнесу (прозорі та заздалегідь зрозумілі процедури митного оформлення; підвищення рівня безпеки та поліпшення зв'язку між партнерами в ланцюгу постачань).

«Впровадження програми АЕО сприятиме наданню суттєвих спрощень митних формальностей для підприємств з високим ступенем довіри», – зазначили у Міністерстві фінансів України.

В Україні створять військову поліцію

Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне створити Військову поліцію та до кінця року розробити концепцію об’єднаного реєстру ветеранів. Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та урядом.

Зокрема, міністр оборони Андрій Загороднюк до 31 грудня має впровадити нову об’єднану систему керівництва та управління силами оборони, яка відповідатиме стандартам НАТО. Крім того, у структурі Міноборони має бути створений сучасний ефективний правоохоронний орган – Військова поліція.

Також Президент заявив, щоб до кінця року Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України має створити концепцію об’єднаного реєстру ветеранів та розробило проект технічного завдання платформи «Е-ветеран».

Крім того, Глава держави доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову до кінця року вдосконалити процедури видачі посвідчень водія, а також спростити процедури акредитації закладів, що здійснюють підготовку та підвищення кваліфікації водіїв. 

 

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Прискорення у праві: нові виклики donum auctoris Прискорення у праві: нові виклики
Одна з невиліковних сучасних хвороб в українському праві – ігнорування процедури. Але… Історія, від якої є бажання ...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика