НовиниУкраїна

Оголошено конкурс на посаду Голови Служби судової охорони

07.11.2018 / 15:12
8148
+A
-a

Оголошено конкурс на посаду Голови Служби судової охорони

6 листопада 2018 року Вища рада правосуддя вирішила оголосити конкурс на зайняття вакантної посади Голови Служби судової охорони. Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Конкурс відбудеться в Державній судовій адміністрації України (м. Київ, вул. Липська, 18/5), 12 грудня 2018 року о 10:00.

Основні повноваження Голови Служби судової охорони:

очолює Службу судової охорони та здійснює керівництво її діяльністю, забезпечує виконання покладених на неї завдань;

представляє у визначеному порядку Службу судової охорони у відносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими організаціями в Україні та за кордоном;

розподіляє обов’язки між своїми заступниками;

призначає на посади та звільняє з посад співробітників Служби судової охорони у центральному органі управління та керівників і заступників керівників територіальних підрозділів Служби судової охорони;

вносить на затвердження Вищої ради правосуддя Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони, погоджене з Державною судовою адміністрацією України;

вносить на затвердження Державної судової адміністрації України зразки однострою співробітників Служби судової охорони;

встановлює граничні спеціальні звання молодшого, середнього складу Служби судової охорони за штатними посадами;

приймає за погодженням з Державною судовою адміністрацією України рішення про утворення територіальних підрозділів Служби судової охорони;

затверджує за погодженням з Державною судовою адміністрацією України структуру та штатну чисельність центрального органу управління та територіальних підрозділів Служби судової охорони.

Посадовий оклад – 40000 гривень.

Грошове забезпечення – відповідно до частини першої статті 165 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Керівник Служби судової охорони звільняється з посади Вищою радою правосуддя.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) письмова заява про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки щодо неї відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) копія паспорта громадянина України;

3) копії документів про освіту;

4) заповнена особова картка визначеного зразка;

5) декларація, визначена Законом України «Про запобігання корупції»;

6) копія трудової книжки (за наявності);

7) медична довідка про стан здоров’я, форму і порядок надання якої визначають спільно центральний орган виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері державної служби та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

8) копія військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, перед складанням кваліфікаційного іспиту пред’являє Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови.

Документи приймаються з 9 години 00 хвилин 12 листопада 2018 року до 18 години 00 хвилин 30 листопада 2018 року за адресою: вул. Липська, 18/5, м. Київ, 01601.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта у галузі знань «Право», «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», «Цивільна безпека», ступінь вищої освіти – магістр, загальний стаж роботи – не менше семи років у галузі права, національної (державної) безпеки, цивільної безпеки, досвід роботи на керівних посадах – не менше п’яти років, вільне володіння державною мовою.

Професійні знання: знання Конституції України, законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції»; знання: Кодексу законів про працю України, Цивільного кодексу України, Кримінального кодексу України, Бюджетного кодексу України, Господарського кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України; знання Законів України «Про Вищу раду правосуддя», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про очищення влади», «Про захист персональних даних», «Про статус народного депутата», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про публічні закупівлі», «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; знання актів Кабінету Міністрів України з питань фінансового забезпечення поліцейських і рішень Ради суддів України, наказів Державної судової адміністрації України з питань організаційного забезпечення діяльності органів системи правосуддя.

На Голову Служби судової охорони поширюються обмеження та вимоги, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», а також передбачені для поліцейських Законом України «Про Національну поліцію» обмеження, пов’язані зі службою в поліції (частина третя статті 163 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Нагадаємо, що для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників створюється Комісія, до складу якої входять: три члени Вищої ради правосуддя, член Ради суддів України, три посадові особи Державної судової адміністрації України.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1
01.11.2019 10:00:00 - IP UKRAINE NOW
2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
ЗАХОДИ
01.11.2019 10:00:00 - IP UKRAINE NOW
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика