НовиниУкраїна

Графік заходів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік

27.02.2019 / 15:11
3942
+A
-a

Графік заходів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік

Комітет з підвищення професійної кваліфікації НААУ розробив графік проведення семінарів, тренінгів та практикумів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік.

У графіку зазначені безкоштовні семінари в регіонах, спільні заходи НААУ з журналом «Право України» і тренінги, які проводяться в рамках програми Ради Європи HELP.

Зазначимо, відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень.

Загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється Національною асоціацією адвокатів України, Радою адвокатів України та реалізується НААУ, радами адвокатів регіону, Вищою школою адвокатури НААУ, ВКДКА та кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури.

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України встановлює, що за основу оцінювання підвищення кваліфікації адвокатів приймається система залікових балів. Один заліковий бал дорівнює одній годині навчання. Адвокат має отримати не менше 30 залікових балів протягом 3-річного періоду оцінювання. Адвокат має отримати не менше 10 залікових балів кожного року. Надлишок залікових балів, отриманих протягом трирічного періоду оцінювання, може бути перенесений до наступного трирічного періоду

Адвокату України зараховуються академічні години та/або залікові бали підвищення кваліфікації, отримані на відповідних заходах, проведених та/або визнаних організацією-підписантом Меморандуму ССВЕ «Про взаємне визнання транскордонного підвищення кваліфікації адвокатів».

Розклад заходів Вищої школи адвокатури можна переглянути тут, а графік проведення семінарів, тренінгів та практикумів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік за цим посиланням.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика