НовиниУкраїна

Оприлюднено порядок проведення конкурсу до Служби судової охорони

31.10.2018 / 13:01
2670
+A
-a

 Оприлюднено порядок проведення конкурсу до Служби судової охорони

Вища рада правосуддя оприлюднила порядок проведення конкурсу для призначення на посади співробітників Служби судової охорони.

У межах конкурсу передбачено подачу документів, їх перевірку, перевірку рівня фізичної підготовки (окрім Голови ССО, його заступників); розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на посади Голови ССО, його заступників, керівників територіальних підрозділів ССО, їхніх заступників, керівників структурних підрозділів ССО та територіальних підрозділів ССО; співбесіда і визначення переможця конкурсу та другого за результатами конкурсу кандидата.

Ситуаційні завдання складаються з метою визначення рівня знань Конституції України, законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та інших актів законодавства, об’єктивного з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання, досвід під час виконання посадових (службових) обов’язків, а також з метою комплексної перевірки кандидатів на відповідність професійній компетентності, оцінки комунікаційних якостей, володіння комп’ютером, рівня знань іноземної мови (за наявності таких вимог до посади), вміння приймати рішення, організовувати свою роботу і роботу інших, вести переговори.

Рішення про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови ССО, його заступників приймає Вища рада правосуддя.

Конкурс проводить Комісія, до складу якої входять: три члени Вищої ради правосуддя; член Ради суддів України і три посадові особи Державної судової адміністрації України.

До роботи Комісії, конкурсної комісії можуть залучатися представники судів, правоохоронних органів, інших державних органів (на безоплатній основі), науковці та експерти у відповідній сфері.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто, поштою або на електронну адресу, вказану в оголошенні про конкурс) Комісії, конкурсній комісії документи, визначені статтею 54 Закону України «Про Національну поліцію»:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) копію паспорта громадянина України;

3) копії документів про освіту;

4) особову картку визначеного зразка, автобіографію та фотографії розміром і в кількості, визначених Типовим порядком проведення конкурсу;

5) декларацію, визначену Законом України «Про запобігання корупції»;

6) копію трудової книжки (за наявності);

7) медичну довідку про стан здоров’я, форму і порядок надання якої визначають спільно центральний орган виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері державної служби та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

8) копію військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців).

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика