НовиниУкраїна

Правників запрошують долучитися до круглого столу щодо правових систем сучасності

06.07.2016 / 11:53
3199
+A
-a

Правників запрошують долучитися до круглого столу щодо правових систем сучасності

19 липня в Національному університеті «Одеська юридична академія» пройде круглий стіл «Правові системи сучасності: взаємодія та конфлікти».

Для участі у засіданні круглого столу до 19 липня 2016 року (включно) необхідно подати тези доповідей обсягом від 3 до 5 сторінок (українською, російською або англійською мовою), які повинні бути оформлені за зразком.

Разом з тезами доповіді подається заявка на участь у круглому столі.

Тези доповіді та заявку необхідно надіслати на електронну адресу: conference.laweu@gmail.com або передати в оргкомітет особисто.

Отримати збірник тез круглого столу учасники матимуть можливість в електронному варіанті, який буде розміщений на сайті Кафедри права Європейського Союзу та порівняльного правознавства НУ «ОЮА» та надісланий усім учасниками на електронну пошту, вказану у заявці, протягом десяти днів після проведення наукового заходу.

Зразок оформлення тез

Волков Олександр Олександрович
к.ю.н., доцент кафедри права Європейського Союзу та порівняльного правознавства Національного університету «Одеська юридична академія»

ЗАГАЛЬНОТЕОРЕТИЧНІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД ЦИВІЛІЗАЦІЙНОГО ВИБОРУ УКРАЇНИ

(ТЕКСТ)

Література

1. Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини : Закон України від 23 лютого 2006 р. № 3477-ІV // Відомості Верховної Ради України. – 2006. – № 30. – Ст. 260.
2. Рабинович П. М. Основоположные права человека: социальноантропная сущность, классификация / П. М. Рабинович // Право Украины. – 2011. – № 5/6. – С. 4–10. 
3. Рабінович П. М. Основи загальної теорії права та держави : навч. посіб. / П. М. Рабінович. – 9-те вид., зі змінами. – Л. : Край, 2007. – 192 с. 
4. Безоплатна правова допомога в Україні. Правовий огляд Закону України «Про безоплатну правову допомогу» [Электронный ресурс]. – Режим доступу: http://legalanalytics.com.ua/.../20ogladzakonyprobezoplatnypr...

Оформлення заявки учасника

Прізвище 
Ім'я 
По-батькові 
Місце роботи (повна назва закладу, кафедри, підрозділу тощо) 
Посада 
Науковий ступень, вчене звання 
Назва доповіді 
Телефон 
E-mail 

Поштова адреса: 65009, м. Одеса, вул. Піонерська 2, каб. 501, телефон для довідок: (0482) 34-24-37; 380938486800 (у робочі години та суботу), електронна пошта: conference.laweu@gmail.com

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика