НовиниУкраїна

Право національної безпеки та військове право: круглий стіл у Національному університеті оборони України

05.04.2019 / 12:23
739
+A
-a

 Право національної безпеки та військове право: круглий стіл у Національному університеті оборони України

Секцією права національної безпеки та військового права НАПрН України спільно з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського організовано і проведено круглий стіл на тему: «Право національної безпеки та військове право: історія, сучасність, перспективи».

На початку засідання Круглого столу відбулася важлива з огляду на розвиток права національної безпеки та військового права подія – підписання   договору між Національною академією правових наук України та Національним університетом оборони України про співробітництво.

У засіданні круглого столу прийняли участь провідні науковці, а також практичні працівники, керівники юридичних підрозділів Міністерства оборони України, Національної гвардії України.     

Для обговорення було обрано важливі проблеми становлення і розвитку права національної безпеки та військового права, правового забезпечення діяльності сектору безпеки і оборони України в умовах збройної агресії, що триває в Автономній республіці Крим і на сході держави, демократичного контролю за діяльністю сил безпеки і сил оборони.    

За результатами засідання круглого столу прийнято рекомендації для наукових установ та закладів і навчально-наукових закладів Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України. Рекомендації містять оцінку стану розробок наукових проблем права національної безпеки та військового права, упровадження положень чинного законодавства про національну безпеку і оборону України у практику діяльності сил безпеки і сил оборони, стану реформування військових правоохоронних органів та органів військового правосуддя, а також підготовки кваліфікованих кадрів у сфері права національної безпеки і військового права.

Учасники круглого столу підтримали пропозиції щодо активізації наукових досліджень, посилення взаємодії наукових і навчально-наукових закладів, а також стосовно проведення   щорічних     науково-практичних    заходів з розгляду найбільш актуальних проблем права національної безпеки і військового права України.                                                                                                               

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика