НовиниУкраїна

Реформа ДФС: підвищення ефективності апеляційних оскаржень та зменшення корупції

02.10.2016 / 09:03
3539
+A
-a

Реформа ДФС: підвищення ефективності апеляційних оскаржень та зменшення корупції

27 вересня Міністр фінансів України Олександр Данилюк затвердив та надіслав Голові Державної Фіскальної Служби ключові показники ефективності (КРІs) у реформі Державної фіскальної служби, повідомив сайт Мінфіну.

КРІs, які Мінфін розробив у співпраці з Інститутом податкових реформ та громадськими експертами, – це конкретні задачі по кожному з основних напрямків з постійним та публічним контролем виконання.  Відповідна практика зараз існує у багатьох країнах Європи, наприклад, Франції та Великобританії.

Кінцевою метою впровадження системи показників є: зменшення корупції в ДФС, зменшення рівня необґрунтованих перевірок та донарахувань, підвищення ефективності апеляційних оскаржень; зменшення рівня податкового боргу, який має бути повернутий бізнесу; мінімізація людського фактора і покращення якості сервісів.

ПОКАЗНИКИ:

Сервісні функції

До 31 грудня 2016 року провести незалежне дослідження рівня задоволеності платників податків роботою ДФС і проводити такі дослідження регулярно.

Організаційні структури:

До 1 грудня 2016 року створити територіальні органи ДФС у вигляді структурних підрозділів апарату ДФС без права юридичних осіб і ліквідувати територіальні органи ДФС як юридичні особи.

До 31 грудня 2016 року затвердити новий штатний розпис апарату ДФС та територіальних органів (структурних підрозділів), який передбачає: скорочення адміністративних функцій територіальних органів та їх централізацію,  на районному рівні залишаться лише сервісні функції

Результат: оптимізація роботи та скорочення штату.

Також до 31 грудня 2016 року користувачі Міністерства фінансів України та Державного Казначейства України мають отримати повний і безпосередній доступ до автоматизованих систем та баз даних ДФС без обмежень доступу до інформації (в режимі читання – без можливості внесення змін) Результат: підвищення прозорості роботи ДФС.

Добровільна сплата:

Рівень своєчасного подання податкових декларацій: своєчасно та коректно заповнені податкові декларації свідчать про готовність платників платити податки, про довіру до фіскальних органів. Результат: зростання цього індикатора свідчитиме про ріст довіри платників до ДФС, що надає якісні послуги.

2015 рік: 95,7% Мета 2017: 98%

Ризик орієнтовний підхід

До 1 грудня 2016 року запровадити систему Ризик менеджменту, яка включатиме: створення в центральному апараті ДФС окремого підрозділу ризик-менеджменту, визначення критеріїв ризику невиконання податкового законодавства для кожного виду податку, податковий та митний аудит базується на ризик- орієнтованому підході. Результат: зменшення тиску на добросовісних платників та більш ефективне виявлення порушників.

Коефіцієнт покриття податкового аудиту системою управління ризиками: підвищення ефективності системи оцінки ризиків для виявлення несумлінних платників. Результат: Зменшення кількості позапланових перевірок завдяки автоматизованому відбору справ. 2015 рік: 19,36%, мета 2016: 35%, мета 2017: 40%

Функція аудиту та апеляції

Частка сплачених грошових зобов’язань, визначених за результатами податкового та митного аудиту: не cплачені до бюджету суми донарахувань означають зайво витрачені ресурси держави та платників податків. Результат росту KPI: перетворення ДФС з карального на сервісний орган, зменшення кількості перевірок та необґрунтованих нарахувань. Мета 2017: 30 %

Частка узгодження грошових зобов’язань, визначених за результатами податкового та митного аудиту: цей індикатор продемонструє ефективність відбору випадків для проведення податкових та митних перевірок. Результат: зменшення кількості перевірок та необґрунтованих нарахувань. Мета 2017: 35%, стратегічна ціль: вище 75 %.

Кількісна результативність розгляду податкових та митних спорів у судовому порядку: частка податкових та митних спорів, вирішених судами різних інстанцій на користь органів ДФС у загальній кількість податкових та митних спорів, вирішених судами різних інстанцій за участю ДФС: цей індикатор оцінює загальну ефективність правової роботи ДФС, кваліфікацію працівників та ефективність роботи служби аудиту та апеляції. Результат: зменшення кількості необґрунтованих нарахувань та підвищення ефективності захисту інтересів держави.

2015 рік: 26,6%, мета 2016: 30%, мета 2017: 40%, стратегічна ціль: вище 75%.

Вартісна результативність розгляду податкових та митних спорів у судовому порядку: частка суми позовів по спорам, вирішеним судами на користь органів ДФС у загальній сумі спорів, вирішених судами різних інстанцій. Цей індикатор оцінює загальну ефективність правової роботи ДФС, кваліфікацію працівників та ефективність роботи служби аудиту та апеляції. Результат: зменшення кількості перевірок та необґрунтованих нарахувань та підвищення ефективності захисту інтересів держави.

2015 рік: 36,6%, стратегічна ціль: вище 85%, мета 2016: 40%, мета 2017: 50%.

Рівень підтвердження судом рішень процедури адміністративного оскарження: зростання кількості підтверджених судом рішень процедури адміністративного оскарження свідчитиме про підвищення ефективності роботи підрозділів, що представляють інтереси ДФС під час адміністративного оскарження Результат: зменшення кількості перевірок та необґрунтованих нарахувань та підвищення ефективності захисту інтересів держави.

Мета 2017: 50%, стратегічна ціль: вище 85%.

Робота з боргом

Відсутня прострочена заборгованість по відшкодуванню ПДВ. Мета 2016: 0 гривень, 2017: 0 гривень.

Динаміка податкового боргу: у випадку ефективної діяльності підрозділів з погашення податкової заборгованості податковий борг має скорочуватись. Результат: Підвищення якості роботи ДФС стосовно платників-порушників закону і, водночас, збільшення надходжень до бюджету

Мета 2016: скорочення на 10% протягом 2016-2017 по відношенню до суми боргу попереднього року, стратегічна ціль: щорічне скорочення.

Митниця:

Граничний час митного оформлення у митних режимах імпорту, експорту і транзиту товарів, відносно яких АСАУР не генерувався перелік митних формальностей. Результат: швидке митне оформлення перевезень.

Граничний час оформлення (хв):

2015: імпорт – 146, експорт – 63, транзит – 24

2016: імпорт – 115 , експорт – 45, транзит – 18

2017: імпорт – 75, експорт – 30, транзит – 15

Частка митних декларацій згенерованих АСАУР як ризикові, по яких фактично було виявлено розбіжності. Результат: ефективне використання АСАУР. Мета: у 2017 році — не менше, ніж 4 %

Кількість митних оглядів товарів, ініційованих посадовими особами митниць без генерування такої митної формальності АСАУР. Результат: зменшення зловживань з боку посадових осіб митниць. Мета: у 2017 році – не більше 3,5%.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
ЗАХОДИ
29.01.2020 17:00:00 - Аліментний договір
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика