НовиниУкраїна

Роз’яснено порядок оплати судового збору через Інтернет

16.08.2018 / 16:46
1943
+A
-a

Роз’яснено порядок оплати судового збору через Інтернет

Одеський апеляційний адміністративний суд роз’яснив, як оплатити судовий збір через мережу Інтернет.

Для того, щоб сплатити судовий збір онлайн, необхідно: зайти на сайт суду у розділ «громадянам», а далі – «судовий збір». У випадку сплати судового збору в іноземній валюті – https://court.gov.ua/taxval.

Далі потрібно ознайомитись з інформаційним повідомленням щодо заповнення форми розрахункових документів на переказ у разі сплати судового збору і перейти до таблиці для розрахунку судового збору та формування квитанції для його сплати.

Потім: вибрати відповідний пункт з таблиці для розрахування судового збору, формування квитанції або сплати онлайн (сума судового збору розраховується автоматично), заповнити обов'язкові поля і сформувати квитанцію та сплатити онлайн (є можливість роздрукувати квитанцію).

Обов’язковими для заповнення платниками є такі реквізити: дата документу; отримувач коштів (Назва Управління державної казначейської служби України (далі – ДКСУ); код отримувача (код за ЄДРПОУ – Код управління ДКСУ); банк отримувача (Назва розрахункового підрозділу ДКСУ); код банку отримувача (МФО); рахунок отримувача (рахунок розпорядника коштів - банку); назва платника (П. І. Б., адреса для фізичної особи) і призначення платежу.

При сплаті судового збору поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:

службовий код (знак): «*» (зірочка);

розділовий знак: «;» (крапка з комою);

код ознаки судового збору: «101»;

розділовий знак: «;» (крапка з комою);

код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), або реєстраційний номер облікової картки платника податків

фізичної особи (завжди має 10 цифр), або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті;

розділовий знак: «;» (крапка з комою)

роз’яснювальна інформація про призначення платежу у формі:

«Судовий збір, за позовом _ (П. І. Б. чи назва установи, організації позивача), _ (назва суду, де розглядається справа)». Використання символу «;» не допускається.

Додатково заповнюються, у разі, якщо це передбачено розрахунковим документом, окремими реквізитами:

ідентифікаційний номер платника (або серія та номер паспорта, ЄДРПОУ для юридичної особи у відповідності до правил заповнення поля 3, п. 3);

код бюджетної класифікації: 22030101.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Прискорення у праві: нові виклики donum auctoris Прискорення у праві: нові виклики
Одна з невиліковних сучасних хвороб в українському праві – ігнорування процедури. Але… Історія, від якої є бажання ...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика