НовиниУкраїна

Служба судової охорони отримала нову редакцію Положення про свою діяльність

13.04.2019 / 10:00
1014
+A
-a

Служба судової охорони отримала нову редакцію Положення про свою діяльність

Рішенням Вищої ради правосуддя від 4 квітня 2019 року визнано таким, що втратило чинність, рішення Вищої ради правосуддя від 21 грудня 2017 року № 4237/0/15-17 «Про затвердження Положення про Службу судової охорони».

Тим же рішенням затверджено нове Положення про ССО. Зокрема, Служба судової охорони (далі – Служба) є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах.

Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України (ДСА).

Служба складається з центрального органу управління (Центральний апарат) та територіальних підрозділів (територіальні управління) Служби.

Центральний апарат ССО є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, самостійний баланс та рахунки в органах Державної казначейської служби України.

Рішення про утворення територіальних підрозділів Служби приймається Головою Служби за погодженням з Державною судовою адміністрацією України.

Граничну чисельність центрального органу управління та територіальних підрозділів Служби затверджує ДСА, а структуру та штатну чисельність центрального органу управління та територіальних підрозділів – голова ССО за погодженням з ДСА.

Територіальні підрозділи Служби утворюються як юридичні особи, мають печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, самостійний баланс та рахунки в органах Державної казначейської служби України.

Фінансування Служби здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

Порядок проходження служби співробітниками Служби визначається у відповідному положенні, яке затверджується Вищою радою правосуддя за поданням Голови Служби, погодженим з Державною судовою адміністрацією України.

Детально прописані основні завдання ССО, а також основні завдання і права, які надаються відповідно до покладених на ССО і її співробітників завдань.

Крім того встановлено, що Служба під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з відповідними органами та установами, у тому числі інших держав, з метою вдосконалення діяльності Служби.

ССО в межах повноважень, передбачених законом, видає накази організаційно-розпорядчого характеру, організовує та контролює їх виконання.

Керівництво діяльністю Служби здійснює Голова Служби, який призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу і звільняється з посади Вищою радою правосуддя.

Голова ССО має заступників, які за його поданням призначаються на посади за результатами відкритого конкурсу і звільняються з посад Вищою радою правосуддя.

Голова Служби з питань, що належать до його повноважень, видає накази, розпорядження та доручення, організовує та контролює їх виконання.

На час відсутності Голови Служби його обов’язки виконує перший заступник або один із заступників відповідно до наказу Голови Служби.

Для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Служби, обговорення найважливіших напрямів її діяльності може утворюватися колегія Служби судової охорони.

Порядок утворення, склад колегії та положення про колегію затверджуються наказом Голови Служби.

Рішення колегії вводяться в дію наказами Голови Служби.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Прискорення у праві: нові виклики donum auctoris Прискорення у праві: нові виклики
Одна з невиліковних сучасних хвороб в українському праві – ігнорування процедури. Але… Історія, від якої є бажання ...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика