НовиниУкраїна

Систему центрів з надання правової допомоги реорганізують

26.02.2019 / 17:04
1927
+A
-a

Систему центрів з надання правової допомоги реорганізують

22 місцеві центри з надання БВПД будуть реорганізовані у 10 місцевих центрів з надання БВПД у Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській, Запорізькій, Харківській, Львівській, Одеській областях та м. Києві.

«Йдеться про зміну форми точки доступу до правової допомоги з урахуванням потреб кожного громадянина та територіальної громади в цілому. Головна мета – підвищення ефективності управління системою БПД та оптимізація відповідних видатків з державного бюджету», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Координаційний центр з надання правової допомоги проаналізував розподіл функцій між центрами з надання БВПД та відповідними структурними підрозділами, координацію їх діяльності. Вивчено також відповідність структури, обсягу людських ресурсів функціям, що вони виконують, а також розподіл адміністративних та сервісних напрямків діяльності.
За результатами функціонального аналізу прийнято рішення щодо удосконалення територіальної мережі системи надання БПД.

Зокрема, відповідно до наказів Міністерства юстиції України, Третій дніпровський місцевий центр з надання БВПД змінить назву на Дніпровський місцевий центр з надання БВПД. Водночас Перший дніпровський місцевий центр з надання БВПД та Другий дніпровський місцевий центр з надання БВПД будуть реорганізовані шляхом приєднання до Дніпровського місцевого центру з надання БВПД.

Другий криворізький місцевий центр з надання БВПД буде перейменований на Криворізький місцевий центр з надання БВПД. Перший криворізький місцевий центр з надання БВПД буде приєднаний до Криворізького місцевого центру з надання БВПД.

Перший запорізький місцевий центр з надання БВПД отримає назву Запорізький місцевий центр з надання БВПД. А Другий запорізький місцевий центр з надання БВПД приєднається до Запорізького місцевого центру з надання БВПД.

Другий львівський місцевий центр з надання БВПД буде перейменований на Львівський місцевий центр з надання БВПД. Перший львівський місцевий центр з надання БВПД буде реорганізований шляхом приєднання до Львівського місцевого центру з надання БВПД.

Перейменований буде також Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД – на Миколаївський місцевий центр з надання БВПД. Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД буде приєднаний до Миколаївського місцевого центру з надання БВПД.

Другий одеський місцевий центр з надання БВПД отримає назву Одеський місцевий центр з надання БВПД. Перший одеський місцевий центр з надання БВПД та Третій одеський місцевий центр з надання БВПД внаслідок реорганізації приєднаються до Одеського місцевого центру з надання БВПД.

Назву Полтавський місцевий центр з надання БВПД отримає Другий полтавський місцевий центр з надання БВПД. Перший полтавський місцевий центр з надання БВПД приєднається до Полтавського місцевого центру з надання БВПД.

Третій Харківський місцевий центр з надання БВПД буде перейменовано на Харківський місцевий центр з надання БВПД. Перший Харківський місцевий центр з надання БВПД приєднається до Харківського місцевого центру з надання БВПД.

Перший київський місцевий центр з надання БВПД змінить назву на Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД. Четвертий київський місцевий центр з надання БВПД буде перейменований на Правобережний київський місцевий центр з надання БВПД. Третій київський місцевий центр з надання БВПД приєднається до Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД, а Другий київський місцевий центр з надання БВПД – до Правобережного київського місцевого центру з надання БВПД.

Відповідно до наказів Мін’юсту, Координаційний центр з надання правової допомоги утворив комісії з реорганізації місцевих центрів з надання БВПД та затвердив їх голів. У свою чергу, голови комісій мають затвердити персональний склад комісій, забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з реорганізацією.

Також наразі підготовлено проекти наказів Координаційного центру з надання правової допомоги щодо оптимізації існуючої структури центрів з надання БВПД, об’єднавши сервісні відділи.

«Це дасть можливість скоротити адміністративні функції. Ресурси, що звільняться, будуть спрямовані на підвищення якості послуг, що надаються клієнтам системи БПД», – зазначив Олексій Бонюк.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
ЗАХОДИ
29.01.2020 17:00:00 - Аліментний договір
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика