В Україні стартувала програма професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього" та оголошено про відбір учасників для участі у програмі. Про це повідомляється на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.
Програма "Адвокат майбутнього" реалізовуватиметься Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.
Програма складатиметься із 4-х навчальних модулів: робота з клієнтом, взаємодія з колегами - процесуальними опонентами в суді, комунікація у юридичному співтоваристві, зв’язки з громадськістю та медіа.
Для участі у програмі планується відібрати 100 адвокатів з усієї України. Відбір учасників буде здійснений у грудні 2016 року.
Для участі у відборі програми "Адвокат майбутнього" потенційним учасникам необхідно до 9 грудня 2016 року до 23:59 заповнити заяву-анкету та у період із 19 по 23 грудня 2016 року, за потреби, пройти інтерв’ю як додатковий відбірковий тур.
Заповнити заяву-анкету можна на сайті програми www.tomorrowslawyer.org. На цьому ж веб-сайті можна детальніше ознайомитися із умовами участі у програмі та отримати більше інформації про навчальні модулі.
Навчання розпочнеться у лютому 2017 року у Києві, Львові, Одесі та Харкові та участь у ньому для відібраних учасників буде безоплатною.
На учасників програми очікує чотири триденні сесії протягом 2017 року.
"Це унікальна освітня платформа, направлена на адвокатів, які бажають постійного розвитку, впроваджувати високі етичні стандарти у своїй роботі та реалізації лідерства", - переконаний Президент асоціації правників Денис Бугай. За його словами, співорганізатори програми очікують, що її учасниками стануть адвокати, які вже мають досвід роботи адвокатом мінімум 2 роки, які постійно працюють над розвитком свого професійного рівня, мають лідерські навики та готові працювати над вдосконалення правової системи, та які поважають і дотримуються етичних стандартів професії.