НовиниУкраїна

ВРП оголосила про початок конкурсу на зайняття посади члена ВККС

13.12.2019 / 08:40
448
+A
-a

ВРП оголосила про початок конкурсу на зайняття посади члена ВККС На офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя розміщено повідомлення про початок конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбуватиметься з 26 грудня 2019 року у Вищій раді правосуддя за адресою: місто Київ, вулиця Студентська, 12-А.

Особи, які відповідають визначеним Законом України «Про судоустрій і статус суддів» вимогам до члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та мають намір бути призначеними на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, до 24 годин 00 хвилин 13 січня 2020 року мають подати до Вищої ради правосуддя заяву за формою згідно з додатком 5 до Положення та документи, визначені частиною четвертою статті 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а саме:

1) автобіографію;
2) мотиваційний лист, в якому викладаються мотиви для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;
3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
4) копію трудової книжки (за наявності);
5) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
6) копії документів про освіту, вчені звання та наукові ступені;
7) довідку медичної установи про стан здоров’я кандидата з висновком щодо його придатності до роботи на посаді, пов’язаній з виконанням функцій держави;
8) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
9) письмову згоду на обробку персональних даних та оприлюднення копій документів, визначених цією статтею (крім копій документів, передбачених пунктами 3, 7, 8 частини четвертої статті 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів») згідно з додатком 6 до Положення;
10) письмову заяву про відсутність обмежень щодо членства у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, а також про відповідність вимогам щодо несумісності або зобов’язання виконувати вимоги щодо несумісності у разі призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України згідно з додатком 7 до Положення;
11) заяву про проведення перевірки, визначеної Законом України «Про очищення влади», згідно з додатком 8 до Положення;
12) згоду на проведення спеціальної перевірки відповідно до закону згідно з додатком 9 до Положення.

Документи подаються кандидатом особисто, в паперовій формі, з долученням електронних копій цих документів на електронному носії у форматі PDF. Документи складаються державною мовою.

10 грудня 2019 року ВРП ухвалила рішення про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.


КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика