НовиниУкраїна

Розширено повноваження Комісії з питань вищого корпусу держслужби в системі правосуддя

31.07.2018 / 10:15
786
+A
-a

Розширено повноваження Комісії з питань вищого корпусу держслужби в системі правосуддя

Вища рада правосуддя ухвалила затвердити зміни до Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Зокрема, затвердженими змінами уточнено, що Комісія є колегіальним органом, який діє при Вищій раді правосуддя. Члени Комісії виконують свої повноваження  на громадських засадах. За членами Комісії на період участі у роботі Комісії зберігаються місце роботи (посада) і середня заробітна плата.

Крім того, розширено перелік повноважень Комісії. Відтепер Комісія для здійснення своїх повноважень має право:

приймати рішення з питань врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів у членів Комісії;

проводити конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя на різні посади одночасно;

проводити оцінювання професійної компетентності кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя за кожною окремою вимогою під час розв’язання ситуаційних завдань на наступному після їх розв’язання засіданні Комісії;

приймати рішення про позбавлення права бути присутніми на засіданні Комісії представників державних органів, наукових установ, навчальних закладів, засобів масової інформації, громадських об’єднань та міжнародних організацій, якщо вони перешкоджають його проведенню.

Також визначено механізми врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів у членів Комісії. Положенням визначено, що члени Комісії зобов’язані заявити самовідвід до початку розгляду питання порядку денного, щодо якого є конфлікт інтересів; не брати участі в розгляді, обговоренні та прийнятті рішень із питань порядку денного за наявності реального чи потенційного конфлікту інтересів.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Прискорення у праві: нові виклики donum auctoris Прискорення у праві: нові виклики
Одна з невиліковних сучасних хвороб в українському праві – ігнорування процедури. Але… Історія, від якої є бажання ...
Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським Феміда Україна рекомендувала до обрання суддею Європейського суду з прав людини найдостойніших кандидатів: інтерв’ю з Михайлом Буроменським
26 липня завершила роботу Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика