НовиниУкраїна

Визначено додаткові умови продажу об’єктів малої приватизації

13.05.2019 / 16:39
662
+A
-a

Визначено додаткові умови продажу об’єктів малої приватизації

Уряд Постановою від 24 квітня 2019 року вніс зміни до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення.

Зокрема передбачено, що орган приватизації після укладення з оператором електронного майданчика договору про проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації через свій особистий кабінет опубліковує в реєстрі перелік об’єктів, що підлягають приватизації, та/або зміни до нього протягом п’яти робочих днів з дати його затвердження та/або внесення змін до такого переліку.

Крім того нова норма передбачає, що у разі коли приватизацію об’єкта передбачається здійснити шляхом викупу відповідно до вимог статей 16 та 18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», інформація про це обов’язково зазначається органом приватизації в реєстрі. Після укладення договору купівлі-продажу такого об’єкта, договір опубліковується органом приватизації в електронній торговій системі відповідно до вимог частини тринадцятої статті 26 Закону.

Приватизація пакетів акцій (часток) розміром менш як 50 відсотків статутного капіталу господарського товариства та/або пакетів акцій (часток) господарського товариства, балансова вартість активів якого за останній річний звітний період не перевищує 50 млн. гривень, здійснюється без додаткових умов, крім випадків визначення органом приватизації необхідності оплати послуг юридичних та фізичних осіб (у разі їх залучення), пов’язаних із здійсненням заходів з проведення обов’язкового екологічного аудиту у випадках, передбачених законодавством.

Після завершення періоду, визначеного абзацом першим цього пункту, електронна торгова система автоматично встановлюється окремо для кожного електронного аукціону час його проведення.

У разі коли заяву на участь в електронному аукціоні подано одним учасником, такий учасник підписує протокол про результати електронного аукціону та подає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано заяву на участь в аукціоні, протягом трьох робочих днів з дня його формування електронною торговою системою.

Оператор електронного майданчика підписує та надсилає органу приватизації протокол про результати електронного аукціону протягом чотирьох робочих днів з дня його формування електронною торговою системою.

Після надходження від оператора електронного майданчика, через який подано одну заяву на участь в електронному аукціоні, підписаного особою, що подала таку заяву, та оператором протоколу про результати електронного аукціону, орган приватизації опубліковує рішення про приватизацію шляхом викупу через особистий кабінет протягом п’яти робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону, після чого опубліковує в електронній торговій системі такий протокол.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика