НовиниУкраїна

Затверджено порядок голосування при обранні представників профорганізацій аудиторів до атестаційної комісії

29.07.2018 / 10:08
1181
+A
-a

Затверджено порядок голосування при обранні представників профорганізацій аудиторів до атестаційної комісії

Рішенням Кабінету Міністрів України затверджено порядки проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів до номінаційного комітету та до комісії з атестації.

Документи прийняті на виконання Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», яким передбачено, що професійні організації аудиторів та бухгалтерів обирають представників до номінаційного комітету та до комісії з атестації шляхом рейтингового голосування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Безпосередньо Порядок проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів до номінаційного комітету застосовується у разі, коли професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, делегували до номінаційного комітету менше трьох своїх представників.

Професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які відповідають вимогам згідно з абзацом п’ятим частини першої статті 16 Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, можуть делегувати не більше одного представника від кожної професійної організації.

У разі коли загальна кількість представників, делегованих професійними організаціями аудиторів та бухгалтерів до номінаційного комітету, є більшою, ніж кількість вакантних місць, рейтингове голосування щодо них відповідно до цього Порядку проводиться представниками професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, делегованими до такого комітету відповідно до абзацу другого частини першої статті 16 Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”.

У разі коли професійними організаціями аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, до номінаційного комітету в загальній кількості делеговано одного представника, рейтингове голосування щодо представників, делегованих професійними організаціями аудиторів та бухгалтерів, зазначеними у пункті 2 цього Порядку, до номінаційного комітету проводиться делегованим представником професійної організації аудиторів та бухгалтерів, яка є членом Міжнародної федерації бухгалтерів, та особами, уповноваженими представляти професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які делегували до такого комітету своїх представників відповідно до абзацу п’ятого частини першої статті 16 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Рейтингове голосування для обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів до номінаційного комітету проводиться шляхом індивідуального заповнення бюлетенів для голосування. Участь у голосуванні за довіреністю не допускається.

Рейтинг кандидата складається із загальної кількості набраних ним балів.

Першим за рейтингом є кандидат, який набрав найбільшу кількість балів, другим — кандидат, який набрав кількість балів меншу за кількість балів, набраних першим кандидатом, і так далі.

Якщо два і більше кандидати набрали однакову кількість балів і при цьому кількість таких кандидатів є більшою, ніж кількість вакантних місць, щодо таких кандидатів проводиться повторне рейтингове голосування відповідно до цього Порядку.

Другий Порядок застосовується у разі, коли професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, делегували до комісії з атестації менше двох своїх представників.

Професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які відповідають вимогам згідно з абзацом восьмим частини восьмої статті 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», можуть делегувати не більше одного представника від кожної професійної організації.

У разі коли загальна кількість представників, делегованих професійними організаціями аудиторів та бухгалтерів до комісії з атестації, є більшою, ніж кількість вакантних місць, рейтингове голосування щодо них відповідно до цього Порядку проводиться делегованим представником професійної організації аудиторів та бухгалтерів, яка є членом Міжнародної федерації бухгалтерів, та особами, уповноваженими представляти професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які делегували до такої комісії своїх представників, що передбачено в абзаці восьмому частини восьмої статті 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Право на довіру donum auctoris Право на довіру
Висловлення недовіри Генеральному прокурору парламентом, як інститут відповідальності, свідчить про залежність очіл...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13
13.03.2020 08:00:00 - ІІІ Судовий форум
14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ЗАХОДИ
13.03.2020 08:00:00 - ІІІ Судовий форум
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика