НовиниУкраїна

Зміни до Національної стратегії у сфері прав людини обговорять

16.08.2016 / 10:16
4750
+A
-a

Зміни до Національної стратегії у сфері прав людини обговорять

17 серпня у Києві відбудеться обговорення проекту розпорядження КМУ «Про внесення змін до плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», затвердженого розпорядженням Кабміну від 23 листопада 2015 року № 1393.

Як інформує сайт Мін’юсту, захід пройде за участі представників громадськості, органів влади та міжнародних організацій з метою забезпечення належного, відкритого  та прозорого обговорення проекту.

Обговорення відбудеться у форматі консультацій.

До плану дій з реалізації стратегії пропонують внести такі зміни:

1.Підпункт 5 пункту 5 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Мінсоцполітики, МОН, МОЗ, Мін’юст, Мінінфраструктури, Міноборони».

 2.Підпункт 6 пункту 5 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «ДСНС, МВС, Міноборони, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мін’юст, МОЗ, ДФС, МОН, місцевим органом виконавчої влади», графу «Строк виконання» цифри і слова «ІІ квартал» замінити цифрами і словами «ІІІ квартал».

3. Підпункт 11 пункту 7  виключити.

4. Підпункт 1 пункту 11 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «розроблення законопроекту про превентивні та компенсаційні засоби захисту від неналежних умов тримання під вартою», графу «Індикатор досягнення» викласти у такій редакції: «законопроект зареєстровано у Верховній Раді України».

5. Підпункт 1 пункту 18 виключити.

6. Підпункт 1 пункту 36 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мін’юст, Держкомтелерадіо, МІП, МВС».

7. Підпункт 2 пункту 36 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «звернення до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо надання роз’яснення стосовно кваліфікації злочинів проти свободи слова та перешкоджання професійній діяльності журналістів».

8. Підпункт 9 пункту 38 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «розроблення та затвердження вимог щодо забезпечення телерадіоорганізаціями перекладу на українську жестову мову та/або субтитрування аудіовізуального продукту з урахуванням жанрового розподілу програм та передач»,  графу «Індикатор досягнення» викласти у такій редакції: «затверджено відповідні вимоги», графу «Строк виконання» викласти в такій редакції: «протягом шести місяців після прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушеннями слуху».

9. Підпункт 2 пункту 39 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Мін'юст, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (за згодою)».

10. Підпункт 3 пункту 40 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Мін'юст, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (за згодою), міжнародні організації (за згодою), громадські об'єднання (за згодою)».

11. Підпункт 1 пункту 42 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції:«Мінсоцполітики, Мінфін, громадські об’єднання (за згодою)».

12. Підпункт 2 пункту 42 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції:«Мінсоцполітики, Мінфін, громадські об’єднання (за згодою)».

13. Підпункт 3 пункту 51 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, Мінфін».

14. Підпункт 1 пункту 52 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Мінфін, Мін’юст, Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (за згодою), Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні (за згодою)».

15. Підпункт 3 пункту 54 у графі «Строк виконання» цифри і слова

«III квартал» замінити цифрами і словами «ІV квартал».

16. Підпункт 6 пункту 54 «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «запровадження послуги денного догляду та підтриманого проживання, зокрема шляхом створення відділень/груп денного догляду та підтриманого проживання для людей похилого віку та інвалідів».

17. Підпункти 3, 4, 6 пункту 61 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МОЗ, Мінсоцполітики, МОН».

18. Підпункт 5 пункту 61 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мін'юст, МОЗ, Мінсоцполітики, МОН».

19. Підпункт 6 пункту 68 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики», у графі «Строк виконання» цифри і слова

«IV квартал 2015 р» замінити цифрами і словами «IІІ квартал 2016 р».

20. Підпункт 8 пункту 68 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, Мінфін, місцеві ограни виконавчої влади, органи місцевого самоврядування (за згодою), представництво благодійної організації "Надія і житло для дітей" в Україні (за згодою)».

21. Підпункт 9 пункту 68 у графі «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» слова «за освітньо-кваліфікаційними рівнями “бакалавр”, “магістр”» замінити словами «за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти».

22. Підпункт 5 пункту 70 «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «проведення інформаційних кампаній для подолання стигми та дискримінації щодо вразливих сімей з дітьми».

23. Підпункт 9  пункту 70  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики», у графі «Строк виконання» цифри і слова

«IV квартал 2015 р» замінити цифрами і словами «IІІ квартал 2016 р».

24. Підпункт 1 пункту 71 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, інші центральні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування (за згодою)».

25. Підпункт 2  пункту 77 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «ГПУ (за згодою), МВС, Нацполіція, Мінсоцполітики, інші центральні органи виконавчої влади».

26. Підпункт 1 пункту 78 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Міноборони, Мінсоцполітики, СБУ (за згодою)».

27. Підпункти  3-5 пункту 84 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МОН, міжнародні неурядові організації (за згодою)».

28. Підпункт 1 пункту 86 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Нацдержслужба, МВС, Нацполіція, СБУ (за згодою), інші центральні органи виконавчої влади».

29. Підпункт 7 пункту 87 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мін’юст, інші центральні органи виконавчої влади».

30. Підпункт 10 пункту 87 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Держкомтелерадіо, МІП».

31. Підпункт 1 пункту 88   у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, МВС, Нацполіція, СБУ (за згодою), ГПУ (за згодою)». 

32. Підпункт 3 пункту 97 «Найменування заходу, спрямованого на досягнення очікуваного результату» викласти у такій редакції: «організація розроблення та затвердження корекційних програм для осіб, які вчиняють домашнє насильство».

33. Підпункт 1 пункту 106  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури, Мінсоцполітики, Мін'юст, інші центральні органи виконавчої влади». 

34. Підпункт 3 пункту 106  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінсоцполітики, МОЗ, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (за згодою)». 

35. Підпункт 1 пункту 112  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури».

36. Підпункт 1 пункту 113  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб».

37. Підпункт 2 пункту 113 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Мінфін, Мінекономрозвитку, Мінрегіон»

38. Підпункт 1 пункту 114  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації, органи місцевого самоврядування (за згодою)».

39. Підпункт 1 пункту 118 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міноборони, Генеральний штаб, Мін'юст, інші центральні органи виконавчої влади».

40. Підпункт 1 пункту 120  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб».

41. Підпункт 7 пункту 121 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб», графу «Строк виконання» цифри і слова «II квартал» замінити цифрами і словами «IIІ квартал».

42. Підпункт 1 пункту 122  у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Мін’юст, Мінсоцполітики», графу «Строк виконання» цифри і слова «І квартал» замінити цифрами і словами «ІІІ квартал».

43. Підпункти 1 – 3 пункту 123 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «МВС, Нацполіція, Міноборони, Мінсоцполітики, МОЗ, СБУ (за згодою), громадські та міжнародні організації (за згодою)».

44. Підпункт 1 пункту 126 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та інші органи державної влади».

45. Підпункт 5 пункту 126 у графі «Відповідальні за виконання» викласти у такій редакції: «Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб», графу «Строк виконання» цифри і слова «І квартал» замінити цифрами і словами «ІІІ квартал». 

Додамо, час проведення заходу: 10:00, місце проведення:  пров. Рильський, 10, участь в обговоренні просять підтвердити до 16 серпня  2016 року електронною поштою: mg.nelina@gmail.com.

КОМЕНТАРІ  0 + Додати коментар
Судова реформа в Україні: ціна незалежності donum auctoris Судова реформа в Україні: ціна незалежності
Звертатися до мемуарів, до спогадів учасників подій або ж тих, хто мав дотичність до певних подій, та переніс у нас...
Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи Феміда Висновки Венеціанської комісії щодо судової реформи
Венеціанська комісія опублікувала повний текст висновків щодо останнього етапу судової реформи, про це повідомляє Є...
Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони? Справа Захист від непроханих гостей: чи існує межа необхідної оборони?
Безпека передусім! Відомий і справедливий вислів. І тільки в наших силах зробити так, щоб наші рідні, і ми самі поч...
Опитування
  • Чи підтримуєте Закон 1008 про нову судову реформу?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі "Українське право", дозволяється за умови посилання на ukrainеpravo.com. При копіюванні матеріалів порталу "Українське право" для інтернет-видань обов'язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
Яндекс.Метрика