Обвинувальний акт про неправомірну вигоду правоохоронцю у вигляді криптовалюти спрямовано до суду
· 21:15

САП і НАБУ направили до суду обвинувальний акт щодо начальника відділу Державної прикордонної служби України, який надав неправомірну вигоду у криптовалюті правоохоронцю.
Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець ДПСУ надав правоохоронцю через його посередника криптовалюту USDT в еквіваленті 355 тис. дол. США за невжиття заходів щодо викриття своєї корупційної діяльності.
Неправомірна вигода надійшла у повному обсязі на криптогаманець посередника, була переведена у готівку та передана правоохоронцю.
Прикордонника обвинувачують за ч. 1 ст. 369 КК України, правоохоронця - за ч. 4 ст. 368 КК України.
САП повідомляє, що стосовно посередника суд затвердив угоду про визнання винуватості між ним та прокурором.
Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець ДПСУ надав правоохоронцю через його посередника криптовалюту USDT в еквіваленті 355 тис. дол. США за невжиття заходів щодо викриття своєї корупційної діяльності.
Неправомірна вигода надійшла у повному обсязі на криптогаманець посередника, була переведена у готівку та передана правоохоронцю.
Прикордонника обвинувачують за ч. 1 ст. 369 КК України, правоохоронця - за ч. 4 ст. 368 КК України.
САП повідомляє, що стосовно посередника суд затвердив угоду про визнання винуватості між ним та прокурором.
Поділитись:



