Підозра у держзраді посадовцям селищної ради на Миколаївщині

Офіс Генерального прокурора повідомляє, що за дорученням керівника Миколаївської обласної прокуратури Первомайському селищному голові та депутату Первомайської селищної ради Миколаївського району повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 КК України).
Слідством встановлено, що під час окупації російськими військами смт Первомайське та с Білозірка у березні 2022 року представники органів місцевого самоврядування добровільно перейшли на бік ворога. Так, селищний голова закликав місцевих жителів не чинити збройного опору збройним силам РФ, забороняв спорудження блокпосту біля в’їзду до смт Первомайське та організував розміщення окупантів в приміщенні Білозірської школи. А його спільник - депутат селищної ради розмістив окупантів у приміщенні школи у смт Первомайське, забезпечив їх водою та електрогенератором.
Зазначається, що обох підозрюваних затримано та наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.
Читайте також
—
15 років позбавлення волі за роботу на спецслужби рф

Повідомлено про підозру мешканцю Дніпра в одержанні 25 000 доларів США неправомірної вигоди за вплив на ухвалення рішенян про виключення з військового обліку

Припинено діяльність організованої групи, що здійснювала незаконне переправлення чоловіків через державний кордон
