Приміщення на 11 млн повернули громаді

У Дніпрі за втручання прокуратури нежитлове приміщення вартістю 11 млн грн повернуто громаді.
Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави до юридичної особи про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості з орендної плати та повернення громаді нежитлового приміщення.
У вересні 2018 року Дніпровською міською радою передано в оренду благодійній організації комунальне нерухоме майно – нежитлове приміщення площею понад 244 кв.м. вартістю 11 млн грн. Проте, з моменту укладання договору орендар жодного разу не сплатив орендну плату.
За втручання прокуратури до комунальної власності територіальної громади міста Дніпра повернуто вищезазначене майно.
Про це розповіла пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.



