Виривали нігті та піддавали насиллю громадян Шрі-Ланки – на Харківщині зафіксовано черговий злочин російської армії

За процесуального керівництва Чугуївської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
За даними слідства, громадяни Шрі-Ланки до початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України навчались у медичному коледжі у Куп’янську. У місті вони проживали разом зі своїми родичами. Рятуючись від окупації, у березні 2022 року семеро громадян Шрі-Ланки пішки пішли до Харкова, проте по дорозі їх затримали російські військові.
Окупанти відвезли іноземців до агрегатного заводу у Вовчанську, розмістили їх у камери та утримували протягом 4 місяців. Весь цей час військові ЗС РФ знущались над людьми: виривали їм нігті, піддавали фізичному та психологічному насиллю.
12 вересня співробітники прокуратури та поліції виявили іноземців і забезпечили їх житлом та харчуванням.
Читайте також
—
15 років позбавлення волі за роботу на спецслужби рф

Повідомлено про підозру мешканцю Дніпра в одержанні 25 000 доларів США неправомірної вигоди за вплив на ухвалення рішенян про виключення з військового обліку

Припинено діяльність організованої групи, що здійснювала незаконне переправлення чоловіків через державний кордон
