120 тисяч гривень неправомірної вигоди - викрито депутата

Телеграм - канал МВС повідомляє, що сьогодні співробітники ДСР викрили депутата Одеської облради під час одержання неправомірної вигоди - 120 тис. грн.
Відповідно до даних слідства депутат - голова однієї з постійних комісій облради - вимагав від директора лікарні 120 тисяч гривень неправомірної вигоди. За вказану суму обіцяв не перешкоджати в діяльності підприємства та залишити його на посаді.
Вирішується питання про повідомлення йому підозри. Дії особи попередньо кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, санкція передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Читайте також
—
Повідомлено про підозру колишнім посадовцям прокуратури Кіровоградської області в отриманні неправомірної вигоди

Правоохоронці викрили «ухилянтські схеми» у різних регіонах України - СБУ

Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева
